.

.

VOLT PLUS TECH Hızlı Adaptif Turbo 18W Çift Bağlantı Noktalı USB Araç Şarj Kiti, USB Tip-C Kablo ile Apple A2324 için Çalışıyor!

VOLT PLUS TECH Hızlı Adaptif Turbo 18W Çift Bağlantı Noktalı USB Araç Şarj Kiti, USB Tip-C Kablo ile Apple A2324 için Çalışıyor!

₺ 50.97

İşlenmemiş
mevcut

◆ [Akıllı TASARIM] USB Bağlantı Noktasının USB Type-C Works for Works for Apple A2324 ile kombinasyonu, ek USB Tam Güç çıkışı sağlar ve her birinin çıkışını otomatik olarak buna göre uyarlar. ◆ [Hızlı ŞARJ] Garantili Apple A2324 için Çalışır ile uyumlu. ◆ [AKILLICA inşa edilmiş] 5ft (1.2 M) olan Uyarlanabilir Kabloya sahip Sağlam USB Bağlantı Noktası, birinci sınıf şekil tutma ile doğal olarak uzanır!Ve tüm satış sonrası kılıflara ve aksesuarlara uyacak şekilde tasarlanmıştır (yaşam geçirmez ve su samuru kutusu kılıfları dahil). ◆ [GELİŞMİŞ SERTİFİKASYON] UL ve CE ve FCC sertifikası için onaylanmıştır.Bu araç şarj DC 12-24 V ile tüm araç modelleri için uygundur input.No radyo, Bluetooth veya Wi-Fi ile ilgili parazit sorunları. RELIABILITY [ÖMÜR BOYU GÜVENİLİRLİK] Sağlam polikarbonat kabuk, ABS Plastik ve termal malzeme tasarımlı dahili "akıllı IC yongası", araç adaptörünün aşırı ısınmaya karşı korunmasını sağlar ve cihazınız için aşırı yük girişini önler. Fast Süper Hızlı 25 W Şarj USB-C Araba Ayrılabilir Hızlı Şarj 3.0 USB-C Veri Kablosu ile Apple A2324 için Çalışır (BEYAZ)!Yeni güncellenmiş sürüm, Adaptif Hızlı Şarj artı Hızlı Şarj 3.0 Teknolojisine sahip Gelişmiş USB Tip-C Araç Şarj Cihazını içerir.SPECİFİCATİONS ÖZELLİKLER : ●Hızlı, Hızlı ve Turbo şarj, optimize edilmiş pil şarj algoritması sayesinde pilinizin ömrünü kısaltmadan cihazlarınız ve tabletleriniz için çalışır.●Güç dalgalanmalarına, aşırı ısıya ve diğer tehlikelere karşı dahili koruma sağlayın ve akıllı telefonunuz veya tabletiniz için yapılan çalışmaların şarj olurken güvende kalacağını bilin.●Herhangi bir USB Type-C özellikli cihazı şarj edin.Turbo Power, göz kamaştırıcı hızlı şarj hızlarından yararlanabilecek çok çeşitli profilleri destekler.* Tam Çıkış modu : 5 V/1.5 A, 9 V/1.5 A, 25 Watt Toplam güçte, bu daha tutarlı ve sağlam performans✅iyileştirmeler garanti eşsizdir : * Bu İnce Araç Şarj cihazı (ayrıca bu çalışma●başka Öğeler satılır), kendi/özgün kablo için tüm İPhone'lar, En ipad'ler, Tabletler, Yüzey Tablet, Küçük Dizüstü bilgisayarlar, Chromebooks Çalışmaktadır kullanın sağlanan orijinal OEM kablo için en diğer cihazları şarj edebilirsiniz, sürece güç onaylandı ama aynı 25watts onlar.●Enerji Tasarrufu : Mikro Çekme teknolojisi, bir cihazı aktif olarak şarj etmediğinde güç tüketimini otomatik olarak azaltır●Güçlü ve Verimli : Çoğu cihazı, akıllı telefonu ve tableti şarj etmek için çıkıştan 15 Watt'a kadar Maksimum Çıkış sağlar.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde