.

.

Dokunmatik Ekranlar için Stylus Kalem Dijital Kalem İnce Nokta Aktif Kalem, iPhone iPad ve Diğer Tabletlerle Uyumlu (Gül Altın)

Dokunmatik Ekranlar için Stylus Kalem Dijital Kalem İnce Nokta Aktif Kalem, iPhone iPad ve Diğer Tabletlerle Uyumlu (Gül Altın)

₺ 47.97

İşlenmemiş
mevcut

【Tek tuşla İşlem】 - Açmak için kalemin üstüne basın ve off.No USB veya Bluetooth bağlantısı gereklidir.NOT : Bu i Pad kaleminin Bluetooth işlevi yoktur. Dokunmatik ekranlı Cihazlar için 7 kalem tükenmez Kalem Özelliği - şarj edilebilir aktif kalem kalem Bizim özel : i Pad 2018/ Pro/ Mini/ Air, i Phone H/H MAX/ XR/ X/ 8/ 8 artı/ 7/ artı/ 6/ 6 plus, Samsung, Dell, LG, Huawei ve diğer en popüler tabletler, akıllı telefonlar dahil olmak üzere çoğu dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarım vardır. 【Yüksek Doğruluk ve Ultra Duyarlı】 - Son derece duyarlı ve mükemmel hassas, gecikme yok, kırık çizgi yok, çizik yok, gürültü yok.Olağanüstü hassasiyet ve duyarlı kontrol ile işinizi bir üst seviyeye taşıyın. 【Güç tasarrufu Fonksiyonu】 - Kalemin hareketsizliğinde 30 dakikalık otomatik kapanma işlevini ayarladık.Manyetik USB kablosu(Dahil) ile bu stylus kalem sadece 2 saat şarj süresi için 10-12 saat sürekli kullanım destekler. 【1.5 mm Çaplı Uç】 - 1.5 mm çaplı uçlu bu kalem kalemi, daha hassas sağlar, size yaratma için gerçekçi bir his verir. 2021 Yükseltilmiş Stylus Kalem Dijital Kalem.En son teknoloji parmaklardan daha iyi dijital kalemimiz, bunun yerine bu kalemi kullanarak tabletinizi veya telefon ekranınızı parmak lekelerinden arındırır.Bu i Pad kalemini kullanmak, kirli elleriniz olduğunda güzel uzun tırnakları veya büyük parmakları olan insanlar için mantıklıdır.NOT : Lütfen stylus kalemimizin farklı baskı hassasiyeti olmadığını, tüm çizgilerin aynı kalınlıkta olduğunu unutmayın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde