.

.

Aicosineg PTFE Teflon Boru 3.28 ft-1.6 mm ID X 2mm OD PTFE Teflon Tüp Bağlayıcı Boru PLA ABS 3D Yazıcı için-Sütlü (1 ADET)

Aicosineg PTFE Teflon Boru 3.28 ft-1.6 mm ID X 2mm OD PTFE Teflon Tüp Bağlayıcı Boru PLA ABS 3D Yazıcı için-Sütlü (1 ADET)

₺ 16.17

İşlenmemiş
mevcut

【Genel Boyut】- Renk : Sütlü,İç çap(ID) : 1,6 mm,Dış çap : 2 mm, Uzunluk : 1m / 3,28 ft. 【Premıum Materıal】 - Sert, dayanıklı ve esnek ptfe'den yapılmış teflon tüpler, mükemmel elektrik özelliği, kimyasal olarak inert, düşük geçirgenlik ve herhangi bir borunun en düşük sürtünme katsayısı. 【Benzersiz Tasarım】 - PTFE tüpler etkileyici esneklik sunar-kıvrılmayı önlemek için bağlar olmadan paketlenmiş hareketli 3 D yazıcı kafasını sorunsuz bir şekilde izlemek için idealdir. 【Yaygın Uygulama】- Makine,otomobil,3 D Yazıcı,elektrik yalıtımı,fiziksel ve kimyasal ekipman,elektronik iletişim,havacılık,tıbbi,elektrikli ısıtma ve diğer endüstriyel alanlar gibi alanlarda yaygın olarak uygulanır. 【Ürün Servisi】 - Ürünlerimizi seveceğinizden çok eminiz, bu ürün kalitesine olan güvenimiz ve müşterilere olan bağlılığımızdır;Lütfen ürünlerimizi satın aldığınızdan emin olun;Ürünlerimizden herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa,lütfen zamanında bize bildirin,size tatmin edici bir cevap vereceğiz.Aicosineg PTFE Boru Soğutma Boru Coil Description : 1. PTFE malzemeden yapılmış, en küçük plastik sürtünme katsayısına ve güçlü yağlamaya sahiptir ability.It yüksek kaliteli yağsız yağlama malzemesidir.2. Mükemmel elektrik özelliği ve uzun ömür performansı.3. Erimiş alkali metaller, florlanmış ortamlar ve sodyum hidroksit hariç tüm güçlü asitlerin, güçlü oksidanların, indirgeyicilerin ve çeşitli organik çözücülerin etkisine dayanabilir.4. Makine, elektronik, kimyasallar ve vanalar gibi alanlarda yaygın olarak uygulanır.5. PTFE borunun düşük ısı iletkenliği, boğaz tüpünün çalışma sıcaklığını etkili bir şekilde azaltabilir.3 D yazıcının besleme tüpü olarak PTFE tüpünün kullanılması, 3 D yazıcının arıza oranını etkili bir şekilde azaltabilir ve 3 D yazıcının servis ömrünü uzatabilir.Şartname : Malzeme : PTFEColor : Beyaz Toneİnner Çapı : 1.6 mm / 0.06"Dış Çap : 2mm / 0.08"Uzunluk : 1 m / 3.28 Feet Package İçeriği : 1 x Teflon Tüp.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde