.

.

Kök Kanal Emici Kağıt Noktaları, Sofistike Tasarım Emici Kağıt Noktaları, Güzellik Salonu için Aile için Karışıklığı Önler (Renk

Kök Kanal Emici Kağıt Noktaları, Sofistike Tasarım Emici Kağıt Noktaları, Güzellik Salonu için Aile için Karışıklığı Önler (Renk

₺ 24.57

İşlenmemiş
mevcut

Kanal tedavisi, diş pulpa hastalığı tedavi değiştirmek temizlik ve pansuman için tasarlanmış özel.Paketin 200 adet emici kağıt noktası dahil, seçtiğiniz için 4 farklı renk mevcuttur.İyi hidrofiliye sahiptir ve yapışmaz, sert ve esnektir ve kök kanalına kolayca yerleştirilebilir.Diş kullanımı için özel olarak tasarlanmış, çeşitli tiplerde karışıklığı önleyebilen renkli kağıt ucu ucu ile tasarlanmıştır.Ölçekli kağıt noktası, kök kanalının derinliğini tespit etmek için uygundur ve kök kanalının temizliğini kontrol etmek için kullanılabilir.Özellik : 1. Diş kullanımı için özel olarak tasarlanmış, çeşitli tiplerde karışıklığı önleyebilen renkli kağıt ucu ucu ile tasarlanmıştır.2. Ölçekli kağıt noktası, kök kanalının derinliğini tespit etmek için uygundur ve kök kanalının temizliğini kontrol etmek için kullanılabilir.3. İyi hidrofiliye sahiptir ve yapışmaz, sert ve esnektir ve kök kanalına kolayca yerleştirilebilir.4. Kanal tedavisi, diş pulpa hastalığı tedavi değiştirmek temizlik ve pansuman için tasarlanmış özel.5. Paketin 200 adet emici kağıt noktası dahil, seçtiğiniz için 4 farklı renk mevcuttur.Şartname : Öğe Türü : Emici Kağıt noktalarımalzeme : Saf pamuklu kağıtuygulama : Özel diş kök kanal temizleme malzemesi, esas olarak diş hamuru hastalığının tedavisinde kök kanal temizliği ve pansuman değişikliği için kullanılır.Diş matkabı ile aynı özelliklere sahip emici kağıt noktaları kullanın ve diş boşluğunu temizlemek için kuyruğu cımbızla klipsleyin.Bu ürün tek kullanımlıktır.Paket listesi : 200 x Emici Kağıt Noktaları.

Detaylar

Item Type:
Absorbent Paper Points
Material:
Pure cotton paper
Application:
Special dental root canal cleaning material, mainly used for root canal cleaning and dressing change in treatment of dental pulp disease.
Use absorbent paper points with the same specification as the tooth drill and clip the tail with tweezers to clean the tooth cavity. This product is disposable. :
Package List:
200 x Absorbent Paper Points :

Benzer ürünler kategorisinde