.

.

SAMSUNG 85 İnç Sınıf QLED Q950T Serisi - 8K UHD Doğrudan Tam Dizi Kuantum HDR 32X Alexa Dahili Akıllı TV (QN85Q950TSFXZA)

SAMSUNG 85 İnç Sınıf QLED Q950T Serisi - 8K UHD Doğrudan Tam Dizi Kuantum HDR 32X Alexa Dahili Akıllı TV (QN85Q950TSFXZA)

₺ 41.40

İşlenmemiş
mevcut

SONSUZLUK EKRANLI GERÇEK 8 K* : HDTV'DEN 16 kat daha fazla çözünürlüğe sahip gerçek 8k'nın akıllara durgunluk veren keskinliğini ve derinliğini görün.DOĞRUDAN TAM DİZİ 32 X** : Hassas bir şekilde kontrol edilen LED arka ışıkların en yoğun şekilde yoğunlaştığı bölgelerimiz, en karanlık sahnelerde bile ayrıntıları ortaya çıkarır. 8 K AI YÜKSELTME*** : Akıllı yükseltme, tüm içeriğinizi otomatik olarak çarpıcı 8 K çözünürlüğe dönüştürür.KUANTUM işlemci 8 K : En parlak işlemcimiz, 8k'nın tüm gücünü açığa çıkarmak için derin öğrenme AI Teknolojisini kullanır. NESNE izleme sesi+ : TV'nin dört tarafı da sesi yönlendiren ve sizi eylemin ortasına sokan dahili hoparlörlere sahiptir.GÖRÜNMEZ bir bağlantı, muhteşem yeni bir gerçekliğe açılan bir penceredir.Nesne İzleme Sesi+, her sahneye darbeli dinamik ses sunarak daldırmaya katkıda bulunur.FERAGATNAMELER : * 8 K çözünürlüğe kadar ölçeklendirir (7,680 Y x 4,320 W / 33.2 megapiksel).Mevcut 8 K akış, bağlantı ve kod çözme standartlarına dayalı yerel 8 K içeriği.Gelecekteki ve belirli üçüncü taraf standartları garanti edilmez veya ek cihaz / adaptör satın alınması gerekebilir. ** Arka aydınlatma, yansıma önleyici ve kontrast geliştirme teknolojilerine dayalı Doğrudan Tam Dizi Sayısal İndeksi. ***8 K Çözünürlüğe kadar ölçeklendirir.Ortaya çıkan resim kaynak içeriğe bağlı olarak değişebilir.AI tabanlı formülleri kullanır. ****Duvar %100 düz değilse veya zemine açılı olarak yapılmamışsa veya yanlış takılmışsa, duvar ile TV arasında küçük bir boşluk oluşabilir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde