.

.

VOJACO Sebze Soyucu, 3 Parça Patates Soyma Dilimleyici, paslanmaz Çelik Soyucu Seti için Apple, Havuç, Salatalık, sebze, Meyve.

VOJACO Sebze Soyucu, 3 Parça Patates Soyma Dilimleyici, paslanmaz Çelik Soyucu Seti için Apple, Havuç, Salatalık, sebze, Meyve.

₺ 35.97

İşlenmemiş
mevcut

Sebze Soyucu ve Zester Seti-Bu zarif mutfak alet seti 2 x Soyucu ve 1 x Rende içerir.Her iki çift bıçaklı sebze soyucu da keskindir, patates, salatalık, havuç, elma, armut, mango ve kivi gibi ince bir sebze ve meyve tabakasını kolaylıkla soyar.Kolay soyulabilir bir sebze soyucu, patates soyucu, mutfak için soyucu veya hediyeler için zarif bir soyucu seti arıyorsanız, sahip olunması gereken bir set.Y / I Keskin Sebze Soyucu-Patates soyucularının çift paslanmaz çelik bıçakları, zahmetsiz, hızlı ve pürüzsüz olması için ultra keskin ve döner kalır peeling.So keskin ve pürüzsüz, bir yığın patates veya soyma yağı gibi diğer sert tenli sebzeleri soyuyorsunuz.I şeklindeki soyucumuz bir patates gözü sökücü içerir.Kaymaz Saplı Patates Soyma Makineleri-Islak olduğunda bile rahat kaymaz tutuş için patates soyucu/dilimleyici kolları.Özellikle VOJACO, daha iyi ve daha güvenli tutuş için sebze soyucu kulplarını uzattı.Hem sağ için uygundur ve sol elle kullanım.Paslanmaz Çelik Sebze Soyma Makineleri-Bu mutfak soyma makineleri, stabilite ve dayanıklılık sağlamak için yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Bıçaklar ekstra keskin, pas tutmaz, sorunsuz tıkamadan peeling.Kolay temizlenebilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Kolay saklama için sapta büyük delik.Basit Zesting ve Rendeleme-Mutfak için bu rende, peynir, hindistancevizi, zencefil, çikolata, hindistan cevizi, sarımsak, limon ve havuç vb.Rendelemek için idealdir.Bu limon kabuğu rendesi, en sert peyniri bile zahmetsizce rendelenmiş kabartmaya dönüştürür.Dahası, bu metal rendenin dişleri diğer rendelerin yaptığı gibi tıkanmaz.VOJACO, her aileye yüksek kaliteli ve işlevsel mutfak gereçleri getirmeye kendini adamıştır.Bu meyve soyucu ve peynir rendesi seti, soyma ve rendelemenizi daha kolay ve hızlı hale getirecektir.Her ailenin hak ettiği harika bir mutfak aleti seti!.ÖZELLİKLER : . * Malzeme : Paslanmaz Çelik + TPR + PP. ·Boyutlu.Yatay Soyucu : 7.1 * 2.2".Dikey Soyucu : 8.3 * 0.6".Zester : 9.5*2.3". ·Renk : Yeşil. ·Ne alacaksınız : 1 * yatay Soyucu + 1 * dikey Soyucu + 1 * Rende.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde