.

.

AWAYTR Dream Catchers Duvar Dekor-Tüy Dream Catcher Odası ve Yatak Odası Dekorasyon Asılı Süsleme Ev Dekor için Hediye (Kelebek)

AWAYTR Dream Catchers Duvar Dekor-Tüy Dream Catcher Odası ve Yatak Odası Dekorasyon Asılı Süsleme Ev Dekor için Hediye (Kelebek)

₺ 38.97

İşlenmemiş
mevcut

[Rüya Yakalayıcı ] - Kabus deliklerden ve pencereden dışarı geçer; iyi rüyalar ağda sıkışıp kalır, tüyleri uyuyan kişiye doğru kaydırır. [Herhangi Günler] - Mükemmel ev dekorasyon ve duvar sanatı, büyük dekorasyon için Yatak Odası, Bebek çadır, Oturma odası, Balkon, araba dekoratif, parti ve düğün. [Dream Catcher Boyutu] - Çap : 16 cm/6 inç, Küçük-Dia : 8 cm/3 inç, toplam Uzunluk : 65 cm/25 inç. [ En İyi Hediye ] - Bu sizin ve aileniz, balınız, çocuklarınız, arkadaşlarınız için en iyi nimet hediyesidir. [ Servis Sonrası] - Herhangi bir nedenle AWAYTR tarafından herhangi bir üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorununuzu hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için elimizden geleni yapacağız!.Çap : 5.9 inç.Toplam uzunluk : 19.5 inç.Çap : 5.9 inç.Toplam uzunluk : 19.5 inç.Çap : 4.3 inç.Toplam uzunluk : 15.7 inç.Çap : 6.3 inç.Toplam uzunluk : 19.5 inç.Ortasında yuvarlak bir delik var. net.It sadece iyi bir rüyanın delikten geçip tüylerden aşağı akabileceği ve kabusun ağa sıkışıp kalacağı ve önümüzdeki günlerde güneş ışığıyla birlikte iz bırakmadan kaybolacağı söylenir.Mükemmel ev dekorasyon ve duvar sanatı, büyük dekorasyon için Yatak Odası, Bebek çadır, Oturma odası, Balkon, araba dekoratif, parti ve düğün.Çap : 5.9 inç.Toplam uzunluk : 25 inç.Çap : 4.3 inç.Toplam uzunluk : 21.6 ıncjh.Çap : 4.3 inç.Toplam uzunluk : 15.7 inç.Çap : 5.9 inç.Toplam uzunluk : 21 inç.Ortasında yuvarlak bir delik var. net.It sadece iyi bir rüyanın delikten geçip tüylerden aşağı akabileceği ve kabusun ağa sıkışıp kalacağı ve önümüzdeki günlerde güneş ışığıyla birlikte iz bırakmadan kaybolacağı söylenir.Mükemmel ev dekorasyon ve duvar sanatı, büyük dekorasyon için Yatak Odası, Bebek çadır, Oturma odası, Balkon, araba dekoratif, parti ve düğün.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde