.

.

MHSHCQ Duş Başlığı Renkli Öz-Renk Değiştirme ABS Krom Kaplama El Duş Başlığı Yuvarlak Yüksek Basınç Memesi (Renk: Beyaz)

MHSHCQ Duş Başlığı Renkli Öz-Renk Değiştirme ABS Krom Kaplama El Duş Başlığı Yuvarlak Yüksek Basınç Memesi (Renk: Beyaz)

₺ 31.80

İşlenmemiş
mevcut

1. LED üst duş, duş odasındaki dahili LED ışıkları sayesinde harika bir etki yaratır ve ayrıca bazı kullanışlı işlevler ekler.LED'in gerektirdiği güç ek pil gerektirmez ve power.It tamamen su tarafından üretilir.Geceleri banyoda bile, banyo sırasında açılmayan ışıklar çok parlaktır.Ürün tasarımı, çevre koruma ve enerji tasarrufu. 2. KALİTE KONTROL : Mükemmel kalite, anahtar ürünlerinin su sızıntısı olmadan binlerce teste dayanmasına ve normal çalışmasına neden olan uluslararası markaların başarıları için sağlamdır. 3. KENDİ kendine ÜRETİM : kendi kendine üretim üretmek için hidrolik sürücüye güvenmek, güç yok (pil), güvenli ve çevre dostu, servis ömrü : > 6000h.4. MOTOR : sıradan jeneratörün çok düşük basınç koşullarında sürülmesini sağlamak için yüksek hızlı manyeto, böylece sıradan LED yanar. 5. İÇ ÇEKİRDEK : İç çekirdek kısmı, uzun süre su ile temas halinde paslanmamasını sağlamak ve motorun verimli ve istikrarlı çalışma durumunu sağlamak için tamamen kapalı gelişmiş bir yapıdır.Açıklama : Ürün Tipi : SDS-A13 LED açık renk : renkli kendinden renkli Arayüz boyutu : 20mm erkek arayüzü için duş, evrensel bir arayüzdür.Ürün boyutu : meme dış daire 31mm uzunluk 230mm LED sayısı : 1 Adet Ürün net ağırlığı : 0.13 kg Origin : Guangdong shenzhenmalzeme : ABS mühendislik plastikleriyüzey işleme : elektrolizpaket dahil : 1 x duş başlığı.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde