.

.

Olivia Care'in Zeytinyağlı Lavanta Sabunu - %100 Doğal Malzemeler, Organik, Vegan - Yüz ve Vücut için. Soğuk Preslenmiş Üç Öğütülmüş.

Olivia Care'in Zeytinyağlı Lavanta Sabunu - %100 Doğal Malzemeler, Organik, Vegan - Yüz ve Vücut için. Soğuk Preslenmiş Üç Öğütülmüş.

₺ 17.85

İşlenmemiş
mevcut

NATURAL TAMAMEN DOĞAL ve SÜRDÜRÜLEBİLİR PALMİYE yağı ile üretilmiştir : Çubuk %100 Doğal Ingredients.It akne, Yağlı ve Hassas olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur Skin.It ayrıca Fransa'nın Provence'ından gelen doğal bir kokuya sahiptir. ✔ DERİN TEMİZLİK, NEMLENDİRME ve NEMLENDİRME : Sabun cildinizi nemlendirir ve nemlendirir ve günlük güzelliğiniz sırasında kurumasını önler regimen.It Cildinizi sağlıklı hale getirmek için gerekli nemlendirmeyi sağlar.Tahriş Edici Olmayan Sabun, doğru miktarda Köpük oluşturur ve cildinizi pul pul dökerek taze ve Sağlıklı hale getirir. OLIVE ZEYTİNYAĞI ve LAVANTA ile aşılanmış : Zeytinyağının mükemmel bir cilt nemlendiricisi olduğu bilinmektedir ve çok temiz ve tereyağlı bir cilt verir . feel.It cilde çok yumuşak ve temiz bir his verir ve Egzama, Sedef Hastalığı ve Aknenin giderilmesinde yardımcı olur.Lavanta kokusu, stresi azaltmaya, cildi gençleştirmeye ve böcek ısırığı etkilerinden kurtulmaya yardımcı olan mükemmel bir kokuya sahiptir. ♦ ZULÜM ÜCRETSİZ ve ABD'DE yapılan : Ürün üzerinde test olmamıştı animals.It GDO içermez ve Parabenler, Ftalatlar, Alkol ve diğer zararlı maddeler içermez chemicals.It Amerika Birleşik Devletleri'nde tamamen üretilmekte, Üç Kez Öğütülmekte ve üretilmektedir. PLANET GEZEGENİ KURTARMAK : Bir çubuk sabun kullanmak, plastik kapların kullanımını ortadan kaldırarak israfı önemli ölçüde azaltacaktır.Olivia Care Bar Sabunları, sadece cildiniz için iyi değil aynı zamanda Gezegenimizin iyileşmesine de yardımcı olan Doğal Malzemelerle üretilmiştir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde