.

.

YENİ!! DEĞER PAKETLERİ DOĞAL PREMİUM HERBALS ANTİ SAÇ HAVİLAH BİTKİSEL SAÇ KREMİ SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİN DHL EXPRESS (3 PAKET)

YENİ!! DEĞER PAKETLERİ DOĞAL PREMİUM HERBALS ANTİ SAÇ HAVİLAH BİTKİSEL SAÇ KREMİ SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİN DHL EXPRESS (3 PAKET)

₺ 447.00

İşlenmemiş
mevcut

conditioner %100 Tay otlarından yapılmış saç kremi. soft Havilah Saç Kremi Yumuşak, ağırlıksız saçlar için Taze Bitkisel Formül özellikleri, şekillendirilmesi kolaydır. set Bu set için : Havilah Bitkisel Saç Kremi Saç Dökülmesini Önlemek Doğal Prim Herbals Anti Saç Güz 250 ml Büyütme Regrow Yoğun Saç Vitaminler. ♦ Saçları yumuşak, dolaşmayan, karışık, ağırlıksız, şekillendirmesi kolay, saçları bölünmüş uçlarla sabitleyen hale getirir.Bu set ile birlikte verilir : 1.) Havilah Bitkisel Saç Kremi Saç Dökülmesini Önler Doğal Premium Bitkiler Anti Saç Dökülmesi 250ml Yeniden Büyüme Yoğun Saç Vitaminlerini Yeniden Büyütün Havilah Saç Kremi Yumuşak, ağırlıksız saçlar için Taze Bitkisel Formül Özellikleri, şekillendirilmesi kolaydır. conditioner %100 Tay otlarından yapılmış saç kremi. ♦ Saçları yumuşak, dolaşmayan, karışık, ağırlıksız, şekillendirmesi kolay, saçları bölünmüş uçlarla sabitleyen hale getirir. Chemical Kimyasal ve ısıdan saç dökülmesi tedavisi. ♦ Saç dökülmesine ve ince saçlara neden olabilecek çeşitli kimyasallardan güvenlidir.Kuru saç problemleri, kıvırcık, karışık saç uçları olan insanlar için uygundur. - Yağlı saçlı insanlar normal saç kremi kullanamazlar. - Saç dökülmesi, ince saç ve kafa problemleri olan insanlar.Saç ve saç derisi için güvenli bir saç kremi arıyorum.Nasıl kullanılır : - Saçınızı yıkadıktan sonra saçınıza masaj yapmak için düzenli olarak kullanın. - Saçın orta bölgesine masaj yaparak saçın uçlarına kadar bir süre beklettikten sonra durulayın.Bildirim numarası 15-1-5800005 Boyut : 250ml./ Şişe Miktarı : Ekspres kargo ile 3 Paket Ücretsiz takip numarası.DHL Express Tarafından Ekspres Kargo (5-7 Gün).

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde