.

.

dxjsf Aydınlık Duvara Monte Saç Kurutma Makinesi Tutucu Yaratıcı Çok Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi Tutucu Ev Banyo Saç Kurutma

dxjsf Aydınlık Duvara Monte Saç Kurutma Makinesi Tutucu Yaratıcı Çok Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi Tutucu Ev Banyo Saç Kurutma

₺ 101.70

İşlenmemiş
mevcut

1. Aydınlık üfleyici rafı : küçük gece ışığını ve depolama rafını bir araya getiren, yerden tasarruf sağlayan, gözleri ve yumuşak aydınlatmayı koruyan yeni tasarım, geceleri "0" aydınlatma yapmaya gerek yok, kimse geceleri doğrudan aydınlatamaz.Karanlık değil.Kafası karışmış.İlginç bir tasarımla gelmeyin, ev mobilyalarınız için en iyi seçimdir. 2. Malzeme : Saç kurutma makinesi, yeterli ağırlığa sahip ve dayanıklı olan yüksek kaliteli PP malzemeden yapılmıştır. 3. Yuvarlak toka tasarım : clockwork depolama, ekleme hattı saklayabilirsiniz clockwork.It kullanımı kolaydır ve dağınık değildir. 4. Kapasite tasarımı : büyük kapasiteli depolama alanı yerden tasarruf edebilir ve bazı günlük küçük nesneleri yerleştirebilir. 5. Duvara monte tasarım : Duvara monte kurulum duvara zarar vermez, yerden tasarruf sağlar ve şarj sırasında da parlak olabilen bir USB evrensel arayüz tasarımına sahiptir process.Name : Üfleyici rack Material : PPSpecification : 10.2 inç * 3.9 inç * 4.1 inçquickly : 1. Lütfen satın almadan önce rengi ve boyutu kontrol edin.2. Ürün fotoğrafları ürünler dışındaki ürünleri içermez.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farklılıkları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen beni affet.4. Yukarıdaki veriler sadece referans içindir, boyut manuel ölçümdür, hata 1-3 cm'dir, lütfen izin verin, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için paylaşıma ve geri bildirime hoş geldiniz.

Detaylar

10.2 inches * 3.9 inches * 4.1 inches :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manual measurement, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Benzer ürünler kategorisinde