.

.

Salon Dijital Saç Perma Makinesi Seramik 24 V Salon Styling Standı Cihazı LCD Ekran İle Farklı Dalgalar Saç Rulo Oluşturmak için

Salon Dijital Saç Perma Makinesi Seramik 24 V Salon Styling Standı Cihazı LCD Ekran İle Farklı Dalgalar Saç Rulo Oluşturmak için

₺ 2036.55

İşlenmemiş
mevcut

- Kullanıcı dostu : LCD ekran, mikrobilgisayar kontrolü, gereksiz ısı hasarından kaçınırken özelleştirilebilir bir stil deneyimi yaratır. - Farklı dalgalar oluşturmak ve muhteşem, kalıcı ve profesyonel bukleler yapmak için kullanılabilecek çeşitli boyutlarda ütü çubukları ile donatılmıştır. - Güvenli : Perma hatları sıkıca ve rahatça bağlanır, tasarım ulusal güvenlik standardına uygundur. - Ayarlanabilir : Saç perma süresi ve sıcaklığı işletim paneli tarafından ayarlanabilir, saç kalitenize göre seçebilirsiniz. - Satın alma işleminizle risk almıyorsunuz.Satın alma işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bana bir e-posta gönderin ve 24 saat içinde sizin için çözeceğim.Özellik : Perma sırasında saçınızı koruyun, saçınızı sağlıklı tutun ve diğer ürünler gibi saçınıza zarar vermeyin.LCD ekran, mikrobilgisayar kontrolü, gereksiz termal hasarlardan kaçınırken özelleştirilebilir bir stil deneyimi yaratır.Farklı dalgalar oluşturmak ve muhteşem, uzun ömürlü ve profesyonel kıvrılma çalışması yapmak için kullanılabilecek çeşitli boyutlarda perma çubuğu ile donatılmıştır.Perm hattı güvenli bir şekilde bağlanır ve ulusal güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.Saç permasının süresi ve sıcaklığı operatör panelinden ayarlanabilir ve saç kalitenize göre seçim yapabilirsiniz.Makinenin alt kısmında pürüzsüz ve esnek hareket kabiliyeti sağlayan ve her zaman sabit olan 4 silindir vardır.Şartname : Proje Tipi : Modelleme Perma Makinesİmalzeme : absvoltaj : 110 V / 220 vçalışma sıcaklığı : 40 ° C -160 ° COutput voltaj : 24 Vzaman ayarı : zaman ayarlanabilirgüç : 600 wpaketleme boyutu : yaklaşık. 83 * 34 * 33 Cmpaket ağırlığı : yaklaşık. 17 kg Note : 1. Düşük sıcaklıkta perma yöntemi sağlıklı saçlar için uygundur.Yüksek sıcaklık perma hasarlı saçlar için uygundur.Perma kağıdı tek kullanımlıktır.72 saat içinde saçınızı durulamayın veya kalın bir tarakla taramayın.2. Projenin gerçek rengi, ekranınızın parlaklığı ve ışığın parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde görüntülenen görüntüden biraz farklı olabilir.Manuel ölçümler nedeniyle, lütfen 1-2 cm'lik bir hataya izin verin.

Detaylar

Project Type:
Modeling Perm Machine
Material:
ABS
Voltage:
110V / 220V
Working temperature:
40 ° C -160 ° C
Output voltage:
24V
Time setting:
time adjustable
Rated power:
600 W
Packing size:
approx. 83 * 34 * 33 cm
Package weight:
approx. 17 kg
1. Low temperature perm method is suitable for healthy hair. High temperature perm is suitable for damaged hair. Perm paper is disposable. Do not rinse your hair or brush your hair with a thick comb within 72 hours. :
2. The actual color of the project may differ slightly from the image displayed on the website, which is caused by many factors, such as the brightness of your display and the brightness of the light. Due to manual measurements, please allow an error of 1-2 cm :

Benzer ürünler kategorisinde