.

.

2 Çift Yeniden Kullanılabilir Kendinden Yapışkanlı Kirpikler Sahte Kirpik Aplikatörü ile Tutkal veya Eyeliner yok, Doğal Kabarık

2 Çift Yeniden Kullanılabilir Kendinden Yapışkanlı Kirpikler Sahte Kirpik Aplikatörü ile Tutkal veya Eyeliner yok, Doğal Kabarık

₺ 71.97

İşlenmemiş
mevcut

【Tutkal veya Eyeliner Gerekmez】 Kullanımı kolay, tutkal veya eyeliner gerektirmeyen en yeni sahte kirpikler.eyeliner.It kendinden yapışkanlıdır ve Sahte Kirpik Aplikatörü ile 3 saniye içinde uygulanabilir. 【Kolay Uygulanır】 Hafif ve yumuşak, tekrar tekrar kullanımı çok kolaydır.İnce bant, kirpiklerin kendileri şaşırtıcı ve oldukça doğal görünüyor.Danslar, doğum günü partileri vb.Gibi çeşitli mekanlara gitmek için kirpiklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. 【Yeniden Kullanılabilir ve Yıkanabilir】 Kirpiklerimiz yaklaşık 5-9 kez tekrar kullanılabilir ve yıkanabilir, daha hijyenik ve kullanımı sağlıklıdır.Tekrarlanan kullanımdan sonra bile düşmeyecek değiştirilebilir yapışkan şeritler ile birlikte gelir. 【Çok Doğal ve Tüy Ağırlığı】 Çubuk Kirpikler üstün sentetik elyaflardan yapılmıştır ve doğal kirpikleriniz gibi görünür ve böylece sizi daha çekici görünecek ve orada olduklarını hissetmeyeceksiniz. 【Satış Sonrası Servis】 Eksik veya hasarlı parçalar gibi herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve 5 saat içinde sizin için çözeceğiz.1 2 Çift * Yeniden kullanılabilir Kendinden Yapışkanlı Eyelashes1 adet * takma Kirpik Applicator How giymek Paketi Kirpik Yapıştırıcı Ve Diğer Araçları İçermiyor 38g Tips : Sadece Yanlış Eyelashes Package Vardır Kimyasal Fiber Weight Doğal, Uzun, Thick Material Box Style Başına Sahte Kirpik Ambalaj : 1 Çift : : : : özellikler : Yeniden kullanılabilir Kendinden Yapışkanlı Eyelashes Product Kategori : : . Kendinden yapışkanlı Kirpikler SADECE cilt bakımı ve makyaj işlemini uygulamadan önce giyilmelidir.2. Depolama rafından bir kirpik şeridi alın.Şeridin bir ucunu iki parmağınızla veya bir cımbızla tutarak, tüm kirpik şeridini yavaşça dışarı çekin.Vücut ısısıyla aktive olan kendinden yapışkanlı ana bölgenin bulunduğu kirpiklerin tabanına dokunmaktan kaçının.4. Şeridi kendi kirpiklerinizin köküyle ve köküne yakın hizalayın ve üst kirpik çizginizin tabanına uygulayın (doğal kirpiklerinizin üstünde).Dikkatli olun : Yapışkanlık zayıflarsa, ılık suyla durulayın ve saç kurutma makinesinden ılık saçlarla kurutun.Havanın çok sıcak olmadığından veya kirpiklere çok yakın olmadığından emin olun.Kirpikleri kullandıktan sonra, bunları depolama rafına iade etmeyi unutmayın.

Detaylar

Reusable Self-Adhesive Eyelashes :
Product Category:
False Eyelashes Packing
Style:
Natural, Long, Thick
Material:
Chemical Fiber
Weight:
38g
Tips:
The Package Does Not Contain Eyelash Glue And Other Tools, Only False Eyelashes
Package Include:
2 Pair * Reusable Self-Adhesive Eyelashes :
1 pcs * False Eyelash ​Applicator :
How to wear:
1. Self-adhesive Eyelashes should ONLY be worn BEFORE applying the skin-care and make-up process. :
2. Take one eyelash strip from the storage rack. Holding one end of the strip with two fingers or a tweezer, slowly pull the entire strip of lashes out. Avoid touching the base of the lashes where the body heat-activated self-adhesive main region is located. :
4. Align the strip with and near to the root of your very own lashes, and apply it to the base of your upper lash line (on the top of your natural lashes). :
Be Careful:
If the stickiness becomes weaker, rinse it with warm water and dry it with warm hair from a hairdryer. Make sure the air isn't too hot or too near to the lashes. After using the eyelashes, remember to return them to the storage rack. :

Benzer ürünler kategorisinde