.

.

HJJWL Parça Tüm Bir Yüz ve Vücut, Unisex, şarj Edilebilir Multigroom Giyotin Kiti ile Premium Kılıf Kullanımı Şarj Edilebilir

HJJWL Parça Tüm Bir Yüz ve Vücut, Unisex, şarj Edilebilir Multigroom Giyotin Kiti ile Premium Kılıf Kullanımı Şarj Edilebilir

₺ 134.85

İşlenmemiş
mevcut

Güvenli kenarlar cildinize zarar vermez ve daha iyi saç kesimi efekti, akıcı tasarım, ergonomik tutamak elde edebilirsiniz.Kullanımı kolay ve ergonomik olarak tutması rahat, herkes saç stilisti olabilir.Şarj edilebilir lityum pil, 2 saat içinde 90 dakika kullanım, hem kablolu hem de kablosuz, hafif ve taşınabilir tasarım.Çocuklar, yetişkinler, erkekler, yaşlılar, profesyonel salonlar, evcil hayvanlar vb.Için uygundur.Ev veya seyahat için en iyi düzeltici.Evde veya hareket halindeyken şarj etmek kolaydır.Güçlü ve Sessiz : Turbo şarjlı motor, yüksek stabilite, hızlı, keskin ve kolay.Tüm-bakır mandrel, aşınmaya dayanıklı, hiçbir pas, kullanım süresini uzatmak.Gürültü azaltma teknolojisine sahip ultra sessiz çalışma modu, kullanım sırasında gürültüyü azaltır.Memnuniyet Garantisi : Ürünlerimiz hayatınıza daha eğlenceli ve heyecan getirecek.Eğer memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın, biz sizin memnuniyetinize hizmet edecek!.Özellik : Yüksek kaliteli bıçak-Çelik, dayanıklı-Çıkarılabilir ve dönebilen bıçaklar, montajı kolay ve temizbasit görünümakışkan tasarım, ergonomik sap-Uygun boyut ve taşıması kolaygüçlü motor-Yüksek hız, hassas kesim, kullanımı kolay.-Düşük çevresel gürültü Uzun pil ömrü-Dahili lityum pil 2 saat içinde şarj edilebilir ve 90 dakika boyunca sürekli olarak kullanılabilir.Çok fonksiyonlu kuaförler ve aileler, yetişkinler, çocuklar ve profesyonel kuaför salonları için uygunözelleştirme : Voltaj : 110-240 V (küresel evrensel voltaj) Frekans : 50 / 60 Hz Şarj süresi : 2 saatsu geçirmez olsun : tüm vücut su geçirmezdir.Kullanım süresi : 90 dakikaboyutu : 16.7 * 4.5 Güç : 5 wuygulanabilir insanlar : profesyonel kuaförler, kuaför salonları, bebekler, çocuklar, yetişkinlerpaket İçeriği : 1 x elektrikli kırpıcı1 güç adaptörü1 x USB kablosu100% memnuniyet garantisi : Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.Ürünlerimizi aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde cevap vereceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz.Firmamız küresel alıcılara yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı ürünler sunmayı taahhüt etmektedir.Bizim dükkan hoş geldiniz.Biz yepyeni ve iyi niyetle çalışıyoruz.Sadece güven kazanırız ama para kazanmayız.Teşekkür ederim.Size mutlu bir alışveriş diliyorum ve sizi ve ailenizi mutlu ediyorum!çok teşekkür ederim.

Detaylar

Voltage:
110-240V (global universal voltage)
Frequency:
50 / 60Hz
Charging time:
2 hours
Whether waterproof:
the whole body is waterproof.
Use time:
90 minutes
Size:
16.7 * 4.5
Power:
5W
Applicable people:
professional hairdressers, hair salons, babies, children, adults
Package Contents:
1 x electric clipper :
1 power adapter :
1 x USB cable :
100% satisfaction guarantee:
Your satisfaction is very important to us. If you have any questions after receiving our products, please contact us in time, we will reply within 24 hours and solve the problem for you. :
Our company is committed to providing high quality and low price products to global buyers. Welcome to our shop. We are brand-new and operate in good faith. We only earn credibility but not money. Thank you. :
I wish you a happy shopping and happy you and your family! thank you very much. :

Benzer ürünler kategorisinde