.

.

Çizim Gölgelendirme Araçları, Kütükleri Karıştırma Çizim Araçları Karakalem Tebeşir ve Kalem Sanatı için Çizim Sanatı Karıştırıcıları.

Çizim Gölgelendirme Araçları, Kütükleri Karıştırma Çizim Araçları Karakalem Tebeşir ve Kalem Sanatı için Çizim Sanatı Karıştırıcıları.

₺ 250.20

İşlenmemiş
mevcut

【Sizi Tatmin Edin】İhtiyaçlara göre dilimleyebilen sanat öğrencileri veya resim severler setten memnun olmalıdır. 【Eskiz Boyamaya Yardımcı Olma】 Gölgeler ve karanlık alanlar oluşturarak, desen ve dokular çizerek, bulanıklık efekti oluşturarak, set eskiz boyamaya yardımcı olabilir. 【Çevre Dostu Kağıt】 Kalem, pastel, kömür, tebeşir ve kalem sanatını lekelemek, karıştırmak veya pürüzsüzleştirmek için uygun çevre dostu kağıttan yapılmıştır. 【Profesyonel Karıştırma Kütükleri】 Boyama için profesyonel bir karıştırma kütükleri ve tortillions seti olarak, bu set zımpara bloğu veya kalemtıraş ile keskinleştirilebilir. 【30 Kalem içeren】 Altı farklı kalem de dahil olmak üzere 30 kalem içeren set, yaratılıştaki farklı şekilleri karşılayabilir.Özellik : 1. Kalem, pastel, kömür, tebeşir ve kurşun kalem sanatının bulaşması, harmanlanması veya yumuşatılması için uygun çevre dostu kağıttan yapılmıştır.2. Altı farklı kalem de dahil olmak üzere 30 kalem içeren set, yaratılıştaki farklı şekilleri karşılayabilir.3. Boyama için profesyonel bir karıştırma kütükleri ve tortillions seti olarak, bu set zımpara bloğu veya kalemtıraş ile keskinleştirilebilir.4. Gölgeler ve karanlık alanlar oluşturarak, desen ve dokular çizerek, bulanıklık efekti oluşturarak, set eskiz boyamaya yardımcı olabilir.5. İhtiyaca göre dilimleyebilen sanat öğrencileri veya resim severler setten memnun olmalıdır.Şartname : Öğe Türü : Karıştırma Kütükleri ve Tortillions setürünler Şunlardır : Sandboard, kalem, kalem kutusuürün Kullanımı : Kroki boyamauygulanabilir İnsanlar : Öğrenciler, ressamlar, sanatçılar, vb.Paket listesi : 30 x Kalem2 x Sivri Sandboard1 x Kalem Kutusu.

Detaylar

Item Type:
Blending Stumps and Tortillions Set
Products Include:
Sandboard, pencil, pencil case
Product Use:
Sketch painting
Applicable People:
Students, painters, artists, etc.
Package List:
30 x Pencil :
2 x Pointed Sandboard :
1 x Pencil Case :

Benzer ürünler kategorisinde