.

.

Rosvola Termostat Sıcaklık Nem Sensörü, Yumurta Kuluçka Sistemi Çoklu Ekran İnkübasyon için Doğru Kararlı Performans (1)

Rosvola Termostat Sıcaklık Nem Sensörü, Yumurta Kuluçka Sistemi Çoklu Ekran İnkübasyon için Doğru Kararlı Performans (1)

₺ 254.67

İşlenmemiş
mevcut

Akıllı Mikro İşleme : İstikrarlı performansa sahip yeni elektronik bileşenlere sahip otomatik sıcaklık nem sensörü.Dijital nem sensörü : Otomatik yumurta kuluçka denetleyicisi uzun süre, doğru nem sensörü kullanabilirsiniz.Çoklu Ekran Görüntüleme Fonksiyonu : Uygun bir tuş işlemi ile otomatik yumurta kuluçka denetleyicisi.Hassas Sıcaklık Sensörü : Bu yumurta inkübatör sistemi sıcaklık edinimi ±0.1 ℃ hissedebilirsiniz.Uygulanabilir Nesneler : Termostat sıcaklık nem sensörü tavuk, tavus kuşu, kaz, ördek, vinç bıldırcın, güvercin için uygundur.Özellik : 1. Çoklu Ekran Görüntüleme Fonksiyonu : Uygun bir tuş işlemi ile otomatik yumurta kuluçka denetleyicisi.2. Akıllı Mikro İşleme : İstikrarlı performansa sahip yeni elektronik bileşenlere sahip otomatik sıcaklık nem sensörü.3. Dijital nem sensörü : Otomatik yumurta kuluçka denetleyicisi uzun süre, doğru nem sensörü kullanabilirsiniz.4. Hassas Sıcaklık Sensörü : Bu yumurta inkübatör sistemi sıcaklık edinimi ±0.1 ℃ hissedebilirsiniz.5. Uygulanabilir Nesneler : Termostat sıcaklık nem sensörü tavuk, tavus kuşu, kaz, ördek, vinç bıldırcın, güvercin için uygundur.Nasıl Kullanılır : Otomatik yumurta çevirme : ayarlanan yumurta çevirme aralığına ve yumurta çevirme süresine göre, yumurtaları otomatik olarak çevirin, sola dönün→aralık→sağa dönün→aralık→sola dönün.Dönen yumurta sayısı F7 parametresinde görüntülenir ve denetleyici gücü kesildiğinde sıfır olur.Normal yumurtlamayı sağlamak için lütfen otomatik yumurtlama durumuna geçin.Şartname : Öğe Türü : Yumurta Kuluçka Controller Material : Plastic Product Panel Boyutu : Lengthx Width Boyutu : Yaklaşık. 36x13.14 5cm /.5.Sıcaklık, Sıcaklık Kontrolü, Düşük Sıcaklık, Dön, Sağa Dön, Nem Kontrolü, Alarm)Çıkış geriye ±0.2°Nem Ölçüm Aralığı : 0-99%RHHumidity Ölçüm Hassasiyeti : Çıkış Kanalları ±%3 RHNumber : Kanal 7 2.7 Sıcaklık Ölçüm Aralığı : 0-99°Sıcaklık Ölçüm Doğruluğu : (.

Detaylar

Item Type:
Egg Incubator Controller
Material:
Plastic
Product Panel Size:
LengthxWidth Size
Temperature Measurement Range:
0-99℃
Temperature Measurement Accuracy:
±0.1℃
Humidity Measurement Range:
0-99%RH
Humidity Measurement Accuracy:
±3%RH
Number of Output Channels:
7 Channels (Over Temperature, Temperature Control, Low Temperature, Left Turn, Right Turn, Humidity Control, Alarm)
Output :

Benzer ürünler kategorisinde