.

.

Solar Lamba kontrol modülü Zamanlayıcı yanıp sönen yol damızlık ışık küçük boyutlu ve hafif Alüminyum DC5V

Solar Lamba kontrol modülü Zamanlayıcı yanıp sönen yol damızlık ışık küçük boyutlu ve hafif Alüminyum DC5V

₺ 23.07

İşlenmemiş
mevcut

Bu modül her zaman açık veya yanıp sönecek şekilde ayarlanabilir, varsayılan uzun açık, kısa devre S1 yanıp sönüyor.Cam elyaftan yapılmış olan bu modül, uzun süre kullanıldıktan sonra son derece güçlü ve dayanıklıdır.Bu modül, nakliye için çok uygun olan 12 saatlik aydınlatmayı zamanlayabilir.Küçük boyutu ve hafifliği ile bu modülün kurulumu çok basit ve hızlıdır.Işık kontrol fonksiyonu ve fotorezistör olmadan, bu modül gün boyunca şarjı gerçekleştirebilir ve güneş voltajını izleyerek geceleri otomatik olarak aydınlatabilir.Özellik : 1. Bu modül, nakliye için çok uygun olan 12 saatlik aydınlatmayı zamanlayabilir.2. Küçük boyutu ve hafifliği ile bu modülün kurulumu çok basit ve hızlıdır.3. Işık kontrol fonksiyonu ve fotorezistör olmadan, bu modül gün boyunca şarjı gerçekleştirebilir ve güneş voltajını izleyerek geceleri otomatik olarak aydınlatabilir.4. Bu modül her zaman açık veya yanıp sönecek şekilde ayarlanabilir, varsayılan uzun açık, kısa devre S1 yanıp sönüyor.5. Cam elyaftan yapılmış olan bu modül, uzun süre kullanıldıktan sonra son derece güçlü ve dayanıklıdır.Her Zaman açık veya yanıp sönen, varsayılan uzun, kısa devre S1 yanıp sönen ve yanıp sönen frekans modu için ayarlandığında %2 ile ilgili; devre kartının genel olarak düşük-güç tasarımı, uzun aydınlatma zaman; tek hücreli lityum demir 3.2 V üzerinde 10m ADefault Hakkında Kullanım : Beyaz lamba beads Settings Kadar 0.5 AWhite Lamba Boncuk : r Solar Lamba Denetleyicisi Module Material : Cam fiber Model : 12 S1 Charging Mevcut özellikler : Öğe Türü : : : : şarj edilebilir tek Hem de lityum-tasarruf 3.7 V ve 3 Serisi (Pil şarj ve deşarj koruma kurulu bir dahili ışık kontrol fonksiyonu, hiçbir photoresistor, güneş voltaj kontrolü tarafından fark : gün boyunca Şarj ve otomatik olarak gece aydınlatma Fonksiyonu) : kullanılabilir.Devre kartı boyutu : Uzunluk : Yaklaşık. 20mm / 0.8 in Genişlik : Yaklaşık. 15 mm / 0.6 in Solar Gerilim : Hakkında 5 VSolar Panel Akım : tek başına kullanım ortamına göre Belirlemek, güneş şarj akımı 500m A Pil özellikleri geçemez kendiniz kullanın environment Battery Deşarj akımına göre Belirleyin : tek hücreli lityum demir, tek hücreli lityum pil, Ni üç dizeleri-MH pil koruma kurulu abartma ve overdischarge önlemek için yerleşik olması gerekir) Pil kapasitesi : beyaz ışık kullanılırken, 10m A ve t olur.

Detaylar

Item Type:
Solar Lamp Controller Module
Material:
Glass fiber
Model:
12S1
Charging Current:
Up to ≤0.5A
White Lamp Beads:
About 10mA
Default Use:
White lamp beads
Settings:
Always on or flashing, the default is long on, short-circuit S1 is flashing, and the flashing frequency is about 2Hz when set to flashing mode; the overall low-power design of the circuit board, long lighting time; single-cell lithium iron 3.2V, single Both lithium-saving 3.7V and three series of NiMH can be used (need to have a built-in battery charging and discharging protection board)
Function:
With light control function, no photoresistor, realized by monitoring solar voltage
Length:
Approx. 20mm / 0.8in
Width:
Approx. 15mm / 0.6in
Solar Panel Voltage:
About 5V
Solar Panel Current:
Determine by yourself according to the use environment, solar charging current can not exceed 500mA Battery specifications
Battery Discharge Current:
When using white light, it is about 10mA, and t

Benzer ürünler kategorisinde