.

.

Kapaklı ve Kaşıklı Swetwiny Porselen Şekerlik, Seramik Tuz Depolama Kavanozu, Ev ve Mutfak için Beyaz Baharat Kabı, 7 Ons (Beyaz)

Kapaklı ve Kaşıklı Swetwiny Porselen Şekerlik, Seramik Tuz Depolama Kavanozu, Ev ve Mutfak için Beyaz Baharat Kabı, 7 Ons (Beyaz)

₺ 32.97

İşlenmemiş
mevcut

【SİZE FIT】7oz, 3.4"L*3.5"H. Şeker, tuz, ghee ve kremayı tutmanız için mükemmel bir boyut.Kapağın yan tarafında bir çentik ile tasarlanmış Swetwiny seramik şekerlik, birlikte verilen küçük servis kaşığını barındırabilir. 【YÜKSEK KALİTELİ SERAMİK】 Swetwiny baharat kavanozu KURŞUNSUZ, TOKSİK değildir.Güvenliğiniz için yapılmış sağlıklı ve sağlam Porselen.Ve bu çok kolay clean.It bulaşık makinesinde yıkanabilir. 【IDEAL CHOİCE】 The biber depolama kavanoz birçok kez kullanabilirsiniz ve kolay clean.It onları sabun ve sıcak suyla yıkayabileceğiniz veya bulaşık makinenize yerleştirebileceğiniz sırlı bir kaplamaya sahip olun, saklama kabını temiz ve bir sonraki depolama için hazır tutmak çok kolaydır!. 【TASARIM KONSEPTİ】 Klasik beyaz stil ve sade tasarım.Küçük ghee kabı en temel mutfak aksesuarlarına ve dekoruna uyar nicely.It restoranlar, aileler, kafeler ve diğer durumlar için çok uygundur.Swetwiny şeker kutusu hediyeler için mükemmel bir seçimdir. 【GÜVENLİ PAKET】 Kapaklı Swetwiny seramik şeker kavanozu s üst kapak, birlikte verilen eşleşmeyi karşılamak için bir kesime sahiptir spoon.So daha sonra izini sürmek için asla endişelenmene gerek kalmayacak.Çıkarılabilir Kapak ile gel : Kapak toz kirliliğini önlemek için tamamen çıkarılabilir.Ahşap bir kapakla karşılaştırıldığında, seramik kapak korozyona ve neme karşı koyabilir.Swetwiny Şekerlik, şeker, biber, baharat depolamak için mükemmel olan modern ev eşyaları için olmazsa olmaz bir üründür. etc.It ev, kahvaltı masası, kafe, büfe, otel, restoran veya özel gün çay partisine güzel bir katkı olacaktır.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde