.

.

Makana Advance Sıkılaştırıcı Serum-Nemlendirici Serum, Yüz için C Vitamini ve Hyaluronik Asit içeren Yüz Nemlendirici, 1 Fl.

Makana Advance Sıkılaştırıcı Serum-Nemlendirici Serum, Yüz için C Vitamini ve Hyaluronik Asit içeren Yüz Nemlendirici, 1 Fl.

₺ 50.40

İşlenmemiş
mevcut

SIKILAŞTIRICI YAPI KATAR.Genç dolgunluğu ve dolgunluğu gidermek için cildinizin kollajen sentezini artırmaya yardımcı olan C Vitamini içerir.CİLDİN ELASTİKİYETİNİ YENİLER.Esnekliğe katkıda bulunur + gözlerin altındaki ince çizgileri ve torbaları azaltmaya yardımcı olur.DERİN NEMLENDİRİR.Formüldeki Hyaluronik Asit, ciltteki su moleküllerinin bağlanmasına ve tutulmasına yardımcı olur.OKSİDATİF STRESE VE GÜNEŞ HASARINA KARŞI KORUR.Doğanın en güçlü antioksidanlarından biri olan Astaksantin içerir.TEN RENGİ, CANLANDIRICI.Cildinizi yumuşatırken ve dengelerken cildinize genç bir parlaklık kazandırır. 365 GÜNLÜK %100 PARA İADESİ GUARANTEE.At Makana, tecrübeni önemsiyoruz.Sizin memnuniyetiniz başarımızı nasıl ölçtüğümüzdür.Herhangi bir nedenle MAKANA Hyaluronik Asit Serum satın alma işleminizden memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için (daha az nakliye ve taşıma) iade etmek için 365 gününüz (tüm yıl) vardır.Bizimle satın alma işleminiz tamamen risksizdir!Herhangi bir soru ile bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!.Astaksantin (doğanın en güçlü antioksidanlarından biri).Saf C Vitamini Bitki bazlı Hyaluronik Asit.Sağlıklı E Vitamini. Doğal Jojoba Yağı.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde