.

.

DAUERHAFT 500mm Telefoto Lens Telefoto Başbakan Lens Nefis Alaşım gövde,fotoğraflama için Büyük Mesafeler, SLR Kamera için(Beyaz)

DAUERHAFT 500mm Telefoto Lens Telefoto Başbakan Lens Nefis Alaşım gövde,fotoğraflama için Büyük Mesafeler, SLR Kamera için(Beyaz)

₺ 183.30

İşlenmemiş
mevcut

500mm telefoto lens, kuşların ve vahşi yaşamın yanı sıra uzun mesafelerde fotoğraf çekmek için mükemmel bir seçimdir.Yüksek kaliteli alaşımdan yapılmış gövde dokusu güçlüdür, görünüm zariftir, zanaat iyidir. 7 Grupta 6 Eleman optik yapı, çok katmanlı MC kaplama lens lekesini ve gölgesini baskılayabilir, kontrastı ve renk orijinalliğini artırabilir.F6. 3'ün geniş diyaframı, daha güvenilir ve güvenli bir enstantane süresi için ışık miktarını büyük ölçüde artırır.Ayna tasarımı, lensin boyutunu ve ağırlığını büyük ölçüde azaltır ve kullanımı ve taşınması daha kolay hale getirir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli alaşımdan yapılmış gövde dokusu güçlüdür, görünüm zariftir, zanaat iyidir.2. 500mm telefoto lens, kuşların ve vahşi yaşamın yanı sıra uzun mesafelerde fotoğraf çekmek için mükemmel bir seçimdir.3. Ayna tasarımı, lensin boyutunu ve ağırlığını büyük ölçüde azaltır ve kullanımı ve taşınması daha kolay hale getirir.4. 7 Grupta 6 Eleman optik yapı, çok katmanlı MC kaplama lens lekesini ve gölgesini baskılayabilir, kontrastı ve renk orijinalliğini artırabilir.5. F6. 3'ün geniş diyaframı, daha güvenilir ve güvenli bir enstantane süresi için ışık miktarını büyük ölçüde artırır.6. Uyumlu için Minolta / Sony AF dağı kameralar gibi A58, A68, vb.Şartname : Öğe Türü : Telefoto Ayna Lensmalzeme : Alaşım + optik Camrenk : Resim Gösterildiği Gibiağırlık : Yaklaşık. F6 838g/29,6 oz Focal uzunluğu : 500 mm Aperture.3 Mount : AF mount Applicable model : A/Sony AF Dağı SLR Camera Optical yapısı : 7 Groups Perspective içinde 6 Element : 5 °Kaplama : çok katmanlı MC coating Focus modu : none Closest odaklama mesafesi : 2m/6.6 ft Applicable sahne : manzara, mimari, karakter, böcekler, turizm, iş, spor, düğün, beşeri bilimler manuel focus Anti-shake fonksiyonu, 1 F kullanmak etc How. Lens yuvasının tanımlama noktasını adaptör halkasının tanımlama noktasıyla hizalayın ve saat yönünde döndürün.Bir tıklama sesi duyduğunuzda, lensin 2. yerine takıldığı anlamına gelir. Objektif adaptör halkasındaki tanımlama noktasını adaptör halkasıyla gövde üzerindeki tanımlama noktasına hizalayın ve bir tık sesi duyduğunuzda saat yönünde döndürün.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde