.

.

Saç ekleme Sentetik kısa dalgalı Kırmızı gümüş gri ışık Altın Sarı pembe beyaz Evrensel Cosplay peruk patlama saç parçaları (Renk:

Saç ekleme Sentetik kısa dalgalı Kırmızı gümüş gri ışık Altın Sarı pembe beyaz Evrensel Cosplay peruk patlama saç parçaları (Renk:

₺ 166.74

İşlenmemiş
mevcut

DIY Eğlencesi : Kaç parça giyeceğinize karar verebilirsiniz.Saç uzunluğunu ve hacmini artırın, saçınızın daha dolu görünmesini sağlayın.Uzun ve tam saç istiyorsanız, saç uzantılarımız iyi bir seçim olacaktır. 1 Şık ve şık kısa saç perukları doğal, gerçek, çok güzel ve kadınsı, yumuşak dokunuşlu görünüyor.Partiler,Cadılar Bayramı,cosplay, günlük kullanım için giyebilirsiniz. 2 Çok hafif ve rahattır, soğuk suda hafif bir şampuan kullanarak yıkanması ve bakımı kolaydır. 3 Boyut çoğu insana uyar; kapağın içindeki kancayı kafanıza uyacak şekilde doğru boyuta ayarlayabilirsiniz. 4 Ürün Kalitesini Sağlamak İçin Üretimin Her Detayına Dikkat Edin.Oval, kalp, kare, yuvarlak veya uzun yüz vb.Gibi hemen hemen her türlü yüz şekli için uygundur.Ayrıca patlamaları yüzünüze ve saç stilinize uyacak şekilde istediğiniz uzunlukta kesebilirsiniz.Yüksek Sıcaklık Olacaktır Olmak Fiber Can Short Texture : Wavy Material Sınıf Paket başına öğeler : 1 Adet Only Wigs Uzunluğu : klipler Wigs The Yes Density : 150%Cap Boyutu : Ortalama Size Lace Peruk Türü Yok Dantel güçlü bir şerit var ve dikiş neredeyse görünmez, bu yüzden diğer insanların kendi saçınızın üstüne bir patlama olduğunu söyleyemem.Ayrıca, alnı örtmek için yeterli kalınlık, incinme konusunda endişelenmeden.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde