.

.

e. l. f. Ton Ayarlayıcı Yüz Astarı, Makyajınız için Temel olarak Kullanın, Düzensiz Cilt Tonlarını Nötralize Edin, 1.01 fl. oz.

e. l. f. Ton Ayarlayıcı Yüz Astarı, Makyajınız için Temel olarak Kullanın, Düzensiz Cilt Tonlarını Nötralize Edin, 1.01 fl. oz.

₺ 68.37

İşlenmemiş
mevcut

MAKYAJINIZ için kusursuz bir TEMEL oluşturun-Bu Ton Ayarlı Yüz Astarı, yüzünüzü uzun ömürlü makyaj uygulaması için ideal olan pürüzsüz, eşit bir tuvale dönüştürür.Lavanta infüzyonlu astarımız, rosacea, lekeler ve kuru ciltteki kızarıklığı nötralize etmeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.RENK DÜZELTME FORMÜLÜ-Bu pürüzsüz astar sarılığı düzeltir ve düzensiz cilt tonlarını nötralize ederek güzellik rejiminiz için mükemmel bir temel oluşturur.Uygulama metodu-Makyajı uygulamadan önce, cildi temizlemek için az miktarda astar uygulayın ve yüzünüze eşit şekilde uygulayın.Matlaştırıcı astar, tam kapsamlı fondöten, pudra ve kapatıcı için ideal bir temel sağlar.PARABEN, SÜLFAT ve FTALAT İÇERMEZ-Bu astar Parabenler, Sülfatlar ve Phthalates.It en hassas cilt tiplerinde kullanmak için yeterince naziktir.VEGAN ve ZULÜMSÜZ-Kozmetiklerimiz PETA sertifikalı zulümsüz ve vegandır, böylece ürünlerimizi kullanma konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz.Mükemmel makyaj mükemmel astarla başlar.Ton düzeltici, parlatıcı astar rengimiz kızarıklığı düzeltir, cilt lekelerinin görünümünü azaltır ve tüm ciltler için idealdir types.It kozmetik uygulamadan önce düzensiz cilt tonlarını nötralize etmek ve cilt kusurlarını en aza indirmek için mükemmeldir.e. l.f.Cosmetics, vegan ve zulümsüz makyaj ve profesyonel araçlardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar-hepsi olağanüstü bir değer fiyatıyla, bu yüzden herkes için bir şeyler olacağından emin olabilirsiniz.Daha fazla bilgi için madde işaretleri ve resimler'e bakın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde