.

.

Samsung Galaxy S9 Kılıfı, Samsung S9 Kılıfı, Samsung Galaxy S9 için Halkalı Yiakeng Askeri Sınıf Koruyucu Kılıflar (Mor)

Samsung Galaxy S9 Kılıfı, Samsung S9 Kılıfı, Samsung Galaxy S9 için Halkalı Yiakeng Askeri Sınıf Koruyucu Kılıflar (Mor)

₺ 22.77

İşlenmemiş
mevcut

1. Samsung Galaxy S9 Kılıfı, Samsung S9 Kılıfı, Samsung Galaxy S9 için Halkalı Yiakeng Askeri Sınıf Koruyucu Kılıflar. 2. Benzersiz edge TPU, telefonunuzu Samsung S9 için düşmelere, çizilmelere ve darbelere karşı korumak için yerleşik PC ile birleştirilmiştir. 3. Hoparlörler, kamera ve şarj deliği için mükemmel kesikler, tüm özelliklere kolay erişim sağlar ve Galaxy S9 Kılıfını çıkarmadan telefonunuzu şarj etmek için kullanışlıdır. 4. Metal halka kickstand 360°dönebilir,döndürülmesi kolaydır ve kasada sağlamdır.Dahili kickstand, istediğiniz konfor ve istikrarla videoları ve filmleri eller serbest izlemenizi sağlar. 5. Ürünlerimiz 120 gün garanti ile geliyor.Herhangi bir sorunuz veya tatminsiz hissettiğiniz bir şey varsa, lütfen bize E-posta ile ulaşın.Biz 24 saat içinde sizin için çözmek için mutlu olacak. 1 .Uyumlu ile : Samsung Galaxy S92. kasa kablosuz şarj edilmesine izin vermiyor.Kablosuz şarj cihazına yerleştirmeden önce lütfen çıkarın.3. Telefonunuza daha kapsamlı bir koruma sağlayan Samsung Galaxy S9.4. Manyetik araç montaj tutucusuna doğrudan adsorbe edilebilen kararlı adsorpsiyon için dahili metal manyetik levha.5. 120 Gün içinde ortaya çıkan herhangi bir kalite sorunu için değiştirme veya para iadesi.Herhangi bir zamanda satış sonrası servisimize hoş geldiniz.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde