.

.

Tencere kapağı rafı, 6 Adet Punch-Ücretsiz Duvara Monte tencere kapağı depolama rafı Ev CupboardStore Dolap Kapı 19.5x3.7x2.

Tencere kapağı rafı, 6 Adet Punch-Ücretsiz Duvara Monte tencere kapağı depolama rafı Ev CupboardStore Dolap Kapı 19.5x3.7x2.

₺ 48.00

İşlenmemiş
mevcut

Yeni bölümü duvar kavanoz kapağı raf asma, stabil duvara tencerenin kapağını asmak, mutfak yerden tasarruf edebilirsiniz. install Kurulumu kolay, yumruk atmaya gerek yok, duvara zarar vermez, sağlam ve sabittir, gevşemesi kolay değildir. ♦ Mükemmel işçilik, pürüzsüz yüzey, korozyon direnci, oksidasyon direnci, uzun servis ömrü. ♦ Güçlü taşıma kapasitesine, güvenli ve güvenilir kaliteye sahiptir ve mükemmel bir aile mutfağı için gerekli bir öğedir. ♦ Bu tencere kapağı çerçevesi, iyi dayanıklılık ve stabiliteye sahip, aşınmaya dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.Özellik : 1. Duvar asılı tencere kapağı rafı, tencere kapağını duvara sabit bir şekilde asabilir ve mutfağın alanından tasarruf edebilir. 2. Güçlü taşıma kapasitesine, güvenli ve güvenilir kaliteye sahiptir ve mükemmel bir aile mutfağı için gerekli bir öğedir. 3. Bu tencere kapağı çerçevesi, iyi dayanıklılık ve stabiliteye sahip, aşınmaya dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır. 4. Kurulumu kolay, yumruk atmaya gerek yok, duvara zarar vermez, sağlam ve sabittir, gevşemesi kolay değildir. 5. Mükemmel işçilik, pürüzsüz yüzey, korozyon direnci, oksidasyon direnci, uzun ömürlü.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Pot Kapak Raf Malzeme : ABS Ağırlık : Yaklaşık. 121g / 4.3 oz Boyutu : Yaklaşık. 19. 5x3. 7x2.1 cm / 7.7x1.5x0.8in Paket Listesi : 6 x tencere kapağı rafı Not : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde