.

.

Xiao mi mi akülü tornavida 3.6 V, 2000 mAh şarj edilebilir pil. USB-C şarj bağlantı noktasına sahip patentli Tek parça gövde.

Xiao mi mi akülü tornavida 3.6 V, 2000 mAh şarj edilebilir pil. USB-C şarj bağlantı noktasına sahip patentli Tek parça gövde.

₺ 165.00

İşlenmemiş
mevcut

【Güçlü Manyetik Motor ve Ultra yüksek Tork】Xiaomi elektrikli tornavida, 5 Nm'ye kadar torka sahip güçlü bir manyetik motor kullanır.Güçlü manyetik motor ve tamamen metal şanzıman, aydınlatma armatürlerinin, ev mobilyalarının, elektronik eşyaların ve diğer eşyaların kurulumunu basit ve kolay hale getirir. 【Akülü ve Taşınabilir】 Xiaomi elektrikli tornavida şarj edilebilir ekstra uzun pil ömrü ile birlikte gelir.2000m Ah yüksek kapasiteli pil ile tek bir tam şarjla 180 adete kadar vidayı işler.Kablosuz taşınabilirlik için USB-C şarj portu.Yalıtımlı, alev geciktirici, çıkarılabilir pil kutusu tasarımı. 【S2 Yüksek kaliteli Uzatma Çubuğu Eklenmiş 12 adet Çelik Uç】12 yüksek kaliteli S2 alaşımlı çelik uç sert, dayanıklı ve yüksek hassasiyete sahiptir.60 mm'lik ilave uzatma çubuğunu dar veya ulaşılması zor yerlerde kullanın-çoğu ev ihtiyacı için mükemmeldir. 【Patentli, Tek Parça Gövde Tasarımı】 Mi Akülü Tornavidanın patentli tasarımı Tasarım Ödülü kazanırsa kazanır.Tek parça, vidasız tasarımı sayesinde estetik açıdan hoş ve güvenilirdir.Yüksek kaliteli mühendislik plastik ve yenilikçi bir tek parça tasarım : ince işçilik ve 2-coat lake bitirmek için rahat bir tutuş, anti-kir ve anti-pas tedavi ile. 【Yenilikçi Kadran ve Kullanımı Kolay】 Tek elle döndürme yönü değiştirme.Yenilikçi üç vitesli kadran, tornavidayı tek elle kullanmayı ve daha hassas bir şekilde çalışmayı kolaylaştırır.Üç LED, otomatik aydınlatmalı dairesel bir ışık şeridi oluşturur.Düşük ışıklı ortamlarda rahat kullanım için ışıkları açmak için başlat düğmesine basın.Mi Akülü Tornavida. ×1 Storage çantası. ×1kullanıcı kılavuzu. ×1 Bit saklama kabı. ×1 Extension çubuk. ×12 Bit. ×1 Şarj kablosu ×1.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde