.

.

GORGECRAFT 100 Yaprak Siyah Karbon transfer kağıdı Izleme Karbon Kopya Kağıtları Ahşap Baskı Eskiz Çizim Animasyon (11. 8x8.

GORGECRAFT 100 Yaprak Siyah Karbon transfer kağıdı Izleme Karbon Kopya Kağıtları Ahşap Baskı Eskiz Çizim Animasyon (11. 8x8.

₺ 32.07

İşlenmemiş
mevcut

▲ [PAKET İÇERİĞİ] : Yaklaşık 300x210mm/11.81x8.26 inç 100 adet siyah aydınger kağıdı vardır .Transfer kalıpları kullanarak veya çizim yardımcı olabilir ve zaman tasarrufu size yardımcı olacaktır. ◆ [TRANSFER izleme kağıdı] : Karbon kağıdı yüksek kaliteli dayanıklı malzemeden yapılmıştır, kırılması kolay değildir ve birkaç kez uygulanabilir,paradan tasarruf edin,kalemler plastik ve paslanmaz çelikten,sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. TRANSFER [İYİ TRANSFER] : Bu grafit karbon transfer kağıdı, desenleri aktarmak için mükemmeldir ve hafif izlerle bile güzel koyu net çizgiler bırakmak kolaydır.Metin görüntüsü ahşap / kağıt / tuvale mükemmel şekilde aktarılır. NEEDS [FARKLI ihtiyaçları karşılayın] : Grafit kağıt, tuval, kağıt, ahşap, cam, metal, seramik, kil vb.Üzerine tasarım, desen veya görüntüleri izlemek için kullanılabilir. USE [GENİŞ kullanım] : Bu karbon kağıt seti ev veya ofis kullanımı için idealdir,tuval,kağıt,ahşap, cam, metal, seramik, kil vb.Üzerine tasarım, desen veya görüntüleri izlemek için kullanılabilir.Ancak desenleri cilde aktarmak için uygun değildir.GORGECRAFT 100 Sayfa Siyah Karbon (10.5 x 8.27 yüksek kalitede dayanıklı malzemeden yapılmış GORGECRAFT Özelliği : [TRANSFER KAĞIDI]❤ : Karbon kağıdı İnç ) Marka : Ahşap Baskı Eskiz Çizim Animasyon için Karbon Kopya Kağıtları Aydinger Kağıdı,kırmak kolay değildir ve birkaç kez uygulanan,para kazanmak olabilir,kalemleri, plastik ve paslanmaz çelikten yapılmış Transfer,sağlam ve anti-pas. TRANSFER [İYİ TRANSFER] : Bu grafit karbon transfer kağıdı, desenleri aktarmak için mükemmeldir ve hafif izlerle bile güzel koyu net çizgiler bırakmak kolaydır.Metin görüntüsü ahşap / kağıt / tuvale mükemmel şekilde aktarılır. USE [GENİŞ kullanım] : Bu karbon kağıt seti ev veya ofis kullanımı için idealdir,tuval,kağıt,ahşap, cam, metal, seramik, kil vb.Üzerine tasarım, desen veya görüntüleri izlemek için kullanılabilir.Ancak desenleri cilde aktarmak için uygun değildir.Paket listesi : 100 adet siyah aydınger kağıdı yaklaşık 300x210mm/11.81x8.26 inç.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde