.

.

Çita Baskı Sapında Yumuşak Sentetik Saç Erkek Tıraş Fırçası. Herhangi Bir Saçtan Daha Uzun Süre Dayanan Mükemmel Saçlar.

Çita Baskı Sapında Yumuşak Sentetik Saç Erkek Tıraş Fırçası. Herhangi Bir Saçtan Daha Uzun Süre Dayanan Mükemmel Saçlar.

₺ 75.00

İşlenmemiş
mevcut

Tıraş Fırçası, ıslak tıraş için köpük yapmak için kullanılır.Tıraş fırçası olmadan mükemmel bir tıraş yapamazsınız.Bir fırça kullanmak, doğru köpük kıvamını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlayacaktır.Porsuk saç tıraş fırçamızın kılları sentetik kıllardan oluşur.Porsuk saç fırçamızın sapı, daha dayanıklı hale getiren yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Deri, yüzünüzdeki saçların çok daha yumuşak olmasını sağlayacak ve tıraş bıçağı kılların üzerinde kayarak onları daha kolay kesecektir.Bazı insanlar ellerini köpük yapmak için kullanır, ancak eller fırçanın üzerindeki kılların ulaşabileceği yere ulaşamaz.Ellerinizi köpük yapmak için kullanırsanız, daha fazla miktarda tıraş sabunu veya tıraş kremi kullanmanız gerekir.Harika bir tıraş olmak istiyorsan, gerçekten güzel ve kalın bir köpük almalısın.Tıraş fırçamız güzel bir siyah hediye kutusunda gelir ve doğum günü, şükran günü veya Noel'de oğlunuz, babanız veya arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye olabilir.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ : HARYALI LONDRA, müşteri satın alma işleminden memnun değilse %100 ücretsiz değiştirme veya tam para iadesi verecektir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde