.

.

XYSQWZ İniş Cep Telefonu Tripod, Dergi Fotoğraf Natürmort Çekim Çok Açılı Kamera Standı-Noel Arkadaşlar Yeni Yıl Hediye (Renk:

XYSQWZ İniş Cep Telefonu Tripod, Dergi Fotoğraf Natürmort Çekim Çok Açılı Kamera Standı-Noel Arkadaşlar Yeni Yıl Hediye (Renk:

₺ 177.90

İşlenmemiş
mevcut

★[detaylı] özellikler : Masa standının altındaki 54 * 28cm, çapraz çubukta 67cm, 12cm / / malzeme : metal / / siyah renk. ★ [Avantajları] Destek çubuğunun çok açılı ayarı, düğmeyi gevşetmek yukarı ve aşağı, sola ve sağa, paralel 360 derece döndürme, eğik çubuk döndürme ayarı ayarlanabilir. Oo 3[özellikleri]-Renk Işık ayarlanabilir.Farklı ürünler, farklı renk sıcaklıklarıyla aynı ortam arasında geçiş yapabilir.Farklı lambalar farklı efektler alır. ★ [Sıcak Hediye] Güzel ve pratik, ebeveynler, arkadaşlar, çocuklar, fotoğrafçılar, öğrenciler, çiftler, kızlar için en iyi seçimdir!. ★ [Farklı] İkinci Bluetooth uzaktan kumanda, telefonla birlikte gelen video işlevini kontrol eder.Üçüncü çok fonksiyonlu uzaktan kumanda, video çekmek için cep telefonu yazılımını da kontrol edebilir. mobile Esnek cep telefonu tutucusunun kullanımı çok kolaydır ve çoğu cep telefonu için uygundur.Yatay ve dikey arasında seçim yapabilirsiniz.Küçük ve zarif, dış mekan kullanımı için çok uygun!Fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılayabilir!- specification Size : gösterildiği gibi.malzeme : metal.Renk : Siyah.Uygulama kapsamı : İPAD, mikro-tek, dijital kamera,.Uygulanabilir sahne : kapalı, açık, turizm, canlı performans, NBA, Dünya Kupası, futbol sahası vb.Için uygundur.-not : 1, bu ürün diğer aksesuarları içermez!2. Bu ürün 1~2 CM hata için manuel olarak ölçülür.affet lütfen.3. Aydınlatma sorunları nedeniyle, bu ürünün renk farkı olabilir, lütfen anlayın.4. Uluslararası lojistik kullanıyoruz, genellikle ürün taşıma süresi 10 ~ 15 gündür, lütfen sabırlı olun.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde