.

.

Karma Helal Sertifikalı Oje - Gerçekten Nefes Alabilen Zulümsüz ve Vegan-Oksijen Geçirgen Abdest Dostu Tırnak Minesi (FATİMA)

Karma Helal Sertifikalı Oje - Gerçekten Nefes Alabilen Zulümsüz ve Vegan-Oksijen Geçirgen Abdest Dostu Tırnak Minesi (FATİMA)

₺ 41.97

İşlenmemiş
mevcut

Breath Nefes Alabilen oje-Karma Organik Helal Oje nefes alabilir ve geleneksel cilanın üzerine ve üstüne koyan küçük bir numaraya sahiptir. Water Su Geçirgen Oje - Geçirgen Zulümsüz vegan cilamız, su moleküllerinin ve onların iyi arkadaşı oksijeninin ciladan tırnağa kaymasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. All Herkes için Tırnak Emayesi-Cilamız %100 Güvenlidir ve hamile kadınlar, çocuklar da dahil olmak üzere herkes için uygundur ages.It dünyanın dört bir yanındaki kadınların sağlıklı tırnaklarının tadını çıkarma özgürlüğü verir. Certified Sertifikalı Helal Oje-Karma oje Helal Sertifikalıdır ve abdest alırken güzel tırnaklara sahip olmak isteyen Müslüman kadınlar ve erkekler için olmazsa olmaz bir öğedir. Eco Eko Değerlerini Destekleyin-Cam şişeler ve soya bazlı kullanıyoruz ink.No ürünlerimizde plastik kullanılmaktadır.Dünya yeşildir, bu şekilde devam edelim.Karma Organik Tırnak Sanat ürünleri sunar ve harika bir doğum günü hediyesi, Noel hediyesi veya yıldönümü hediyesi yapar.Acele edin VE stoktan çıkmadan önce en kaliteli ürünlerimizi satın alın.Bazı insanların güzellik ve inanç arasında bir denge bulmasına yardımcı olabilecek Sertifikalı Helal Karma Organik Oje sayesinde.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde