.

.

Tırnak, Taşınabilir Zarif Parlak Narin Parmak Tırnak Kapak Firma Sağlam Takı Hediye için Dans Parti için Günlük Yaşam(sarı)

Tırnak, Taşınabilir Zarif Parlak Narin Parmak Tırnak Kapak Firma Sağlam Takı Hediye için Dans Parti için Günlük Yaşam(sarı)

₺ 26.67

İşlenmemiş
mevcut

Mükemmel Hediye : Tırnak annen, kız arkadaşın, karın, arkadaşların vb. İçin harika bir hediye olarak kullanılabilir.boyut ayarlanabilir.Uygulanabilir Fırsat : Dans partileri, düğünler, açık hava etkinlikleri, aile toplantıları, doğum günü partileri, günlük yaşam vb.Için uygundur.Mükemmel Malzeme : yüksek kaliteli elektroliz bakır malzeme benimser, çevre dostu, sağlam ve sağlam, uzun bir servis ömrüne sahiptir.Güzel Görünüm : Parmak tırnak rhinestones ile kakma olduğunu, genel zarif görünüyor, harika parmak dekorasyon takı olabilir.Giymek kolay : Tırnaklarınıza zarar vermeyecek, giyilmesi ve çıkarılması kolay, size kolaylık sağlayacak güvenli bir tırnak sanat yolu.Özellik : 1. Mükemmel Malzeme : yüksek kaliteli elektroliz bakır malzeme benimser, çevre dostu, sağlam ve sağlam, uzun bir servis ömrüne sahiptir.2. Giymek kolay : Tırnaklarınıza zarar vermeyecek, giyilmesi ve çıkarılması kolay, size kolaylık sağlayacak güvenli bir tırnak sanat yolu.3. Mükemmel Hediye : Tırnak annen, kız arkadaşın, karın, arkadaşların vb. İçin harika bir hediye olarak kullanılabilir.boyut ayarlanabilir.4. Uygulanabilir Fırsat : Dans partileri, düğünler, açık hava etkinlikleri, aile toplantıları, doğum günü partileri, günlük yaşam vb.Için uygundur.5. Güzel Görünüm : Parmak tırnak rhinestones ile kakma olduğunu, genel zarif görünüyor, harika parmak dekorasyon takı olabilir.Şartname : Öğe Türü : Tırnak halkasımalzeme : Elektroliz bakırürün Boyutu : Genel Boyut : Yaklaşık. 3. 3x1.6 cm / 1. 3x0. 6 Şekil Boyutu : Yaklaşık. 2.5x1. 2 cm / 1 x 0.5 in Paket Listesi : 1 x YüzüKnot : Manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.

Detaylar

Item Type:
Fingernail Ring
Material:
Electroplated Copper
Product Size:
Overall Size:
Approx. 3.3 x 1.6cm / 1.3 x 0.6in
Shape Size:
Approx. 2.5 x 1.2cm / 1 x 0.5in
Package List:
1 x Ring :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Benzer ürünler kategorisinde