.

.

Dövme ışık, tırnak sanat dolgu ışığı, katlanır masaüstü yüksek parlaklık LED makyaj için tırnak sanat fotoğraf dövme(siyah)

Dövme ışık, tırnak sanat dolgu ışığı, katlanır masaüstü yüksek parlaklık LED makyaj için tırnak sanat fotoğraf dövme(siyah)

₺ 64.50

İşlenmemiş
mevcut

Seçtiğiniz için 3 farklı aydınlatma vardır, farklı ihtiyacınızı karşılayabilir.LED ışık kaynağı, parlak ve düzgün ışık, radyasyon yok, yumuşak ve göz kamaştırıcı değil, göz koruması için iyi.Çok fonksiyonlu, dövme, tırnak işi için uygun veya sadece evde kullanın.Klipsli ışık, daha kararlı yapı, masanın kenarına sabitlenebilir.Gererek aydınlatma açısını ayarlayabilir, çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir, düşünceli tasarım.Özellik : 1. LED ışık kaynağı, parlak ve düzgün ışık, radyasyon yok, yumuşak ve göz kamaştırıcı değil, göz koruması için iyi.2. Gererek aydınlatma açısını ayarlayabilir, çeşitli ihtiyaçları karşılayabilir, düşünceli tasarım.3. Seçtiğiniz için 3 farklı aydınlatma vardır, farklı ihtiyacınızı karşılayabilir.4. Klipsli ışık, daha kararlı yapı, masanın kenarına sabitlenebilir.5. Çok fonksiyonlu, dövme, tırnak işi için uygun veya sadece evde kullanın.6. Kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, güvenli ve dayanıklı kullanım için.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Masaüstü ışıkmalzeme : Alüminyum alaşımgüç Kaynağı : USB güçgüç : 5 Wrenk : Siyahışık Çip Miktarı : 16 adetparlaklık Ayarı : 3 seviye ayarı(kademesiz düzenleme) Güç Kablosu Uzunluğu : Yaklaşık. 1.65 m/ 65in Clamps Cep Telefonu : 8cm/ 3.1 inç içinde ekran genişliği, 1cm/ 0.4 inç içinde kalınlıkbase Kenetlenebilir : 7cm/ 2.8 inç içinde kalınlık (önerilen 6.5 cm / 2.6 inç) Paket Listesi : 1 x Masaüstü Işığı1 x Telefon Tutucu.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde