.

.

shuwen sıcak tutkal tabancası, kablosuz sıcak tutkal tabancası hızlı ısıtma 20 W, 2000 mAh, şarj Usb, 50 tutkal çubukları, DIY

shuwen sıcak tutkal tabancası, kablosuz sıcak tutkal tabancası hızlı ısıtma 20 W, 2000 mAh, şarj Usb, 50 tutkal çubukları, DIY

₺ 142.74

İşlenmemiş
mevcut

Dayanıklı malzeme : Mini sıcak tutkal aracı plastik ve metal malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve pratik, yetişkinler ve çocuklar için uygun.Şarj edilebilir : Dahili 2000m Ah şarj edilebilir pil, tam şarj olduktan sonra yaklaşık 120 dakika çalışmaya devam edebilir.USB şarj portu.Güvenlik : Güvenlik açma / kapama düğmesi ve LED çalışma göstergesi kullanım sırasında güvenliği artırır.Konfor : Ergonomik tutamak ve esnek braket kolay ve rahat kullanım sağlar ve uzun süre çalışırken bile el yorgunluğunu azaltabilir.Uygulama aralığı : DIY el sanatları, sanatsal yaratma veya onarım için evlerde, okullarda ve ofislerde yaygın olarak kullanılır ve kağıt, cam, ahşap, kumaş, metal, plastik vb.Üzerinde tamamen kullanılabilir.Hafif ve kablosuz tasarım, istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz.Mini sıcak eriyik tutkal aracı, yetişkinler ve çocuklar için uygun, dayanıklı ve pratik plastik ve metal malzemelerden yapılmıştır.Dahili 2000m Ah şarj edilebilir pil, tamamen şarj edildikten sonra yaklaşık 120 dakika boyunca sürekli çalışabilir.USB şarj portu.Güvenli açma / kapama düğmesi ve LED çalışma göstergesi kullanım sırasında güvenliği artırır.

Detaylar

Name:
Hot Melt Glue Tool
Material:
plastic, metal
Color:
pink
Size:
about 136 x 148mm (WxH)
Power:
5-12W
Power supply voltage:
3.7V
Power supply:
2000 mAh rechargeable battery (integrated)
1. During use, push the glue stick to the top of the duct to avoid heating the duct in the space. :
2. Turn on the power and preheat the blue light. :
3. Place it correctly during use to avoid spilling. :
4. When the glue stick is almost used up, insert a new glue stick from the end of the device to make it contact with the original glue stick and continue to use it. :
5. Do not remove the glue stick from the glue outlet. :
The package includes:
1 x Hot melt glue tool :
1 x USB cable :
50*clear glue stick :
Transition:
1cm = 10mm = 0.39inch
1. Due to the difference of the display and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown in the picture. Thank you! :
2. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm. :

Benzer ürünler kategorisinde