.

.

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Üç-in-One Küçük Taşınabilir Ultrasonik Temizleme Makinesi UV Temizleme Gözlük Protez Takı

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Üç-in-One Küçük Taşınabilir Ultrasonik Temizleme Makinesi UV Temizleme Gözlük Protez Takı

₺ 275.40

İşlenmemiş
mevcut

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.20 WCapacity : 300m L ve below Color : white Professional mücevher temizleme etkileri öğeleri/sadece birkaç dakika içinde yenilemek ışıma yapabilir anahtarı tek gear Rated gerilim : 220 VRated gücü : ürün parametreleri : özellikler : Ürün Adı : operasyon Ultrasonik Cleaner Mode : mechanical Base plaka malzemesi : paslanmaz steel Power kaynağı modu : USBTemperature ayar dişli.Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Detaylar

Product name:
Ultrasonic Cleaner
Mode of operation:
mechanical
Base plate material:
stainless steel
Power supply mode:
USB
Temperature adjustment gear:
switch single gear
Rated voltage:
220V
Rated power:
20W
Capacity:
300mL and below
Color:
white
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Benzer ürünler kategorisinde