.

.

Elektrikli Diş Fırçası Güçlü Temizlik, Yetişkinler ve Çocuklar için Akıllı Zamanlayıcılı Şarj Edilebilir Diş Fırçası (pembe)

Elektrikli Diş Fırçası Güçlü Temizlik, Yetişkinler ve Çocuklar için Akıllı Zamanlayıcılı Şarj Edilebilir Diş Fırçası (pembe)

₺ 46.77

İşlenmemiş
mevcut

[USB arabirimi] : Bu ultrasonik diş fırçası, evde bir USB fişi ile şarj edilebilen evrensel bir USB arabirimini benimser veya seyahat ederken doğrudan bir bilgisayara, mobil güç kaynağına ve diğer cihazlara bağlanabilir ve ayrıca cep telefonu şarj cihazları ve diğer USB şarj soketleri ile uyumludur. 【Titreşim frekansı】 : Elektrikli diş fırçası, temizleme modu, beyazlatma modu ve hassas mod olmak üzere üç farklı titreşim frekansına sahiptir.Sadece bir klavye anahtarı anahtarına ihtiyacınız var, seçebilirsiniz freely.It çeşitli sahnelerin ihtiyaçlarını karşılayabilir, yüksek konfora sahiptir ve fırçalamayı daha kullanıcı dostu hale getirir. [Benzersiz tasarım] : Tüm makine düşük basınçlı tasarımı benimser ve tüm vücut, temizlik ve bakım için uygun olan su altında temizlenebilen IPX7 su geçirmezdir.Bu nedenle, aynı zamanda çevresel bir davranış olan diş fırçasının servis ömrünü uzatır. [Malzeme] : Diş fırçası başı yüksek kaliteli pbt'den yapılmıştır ve ince sivri filamentlere işlenir.Filamentler dişler arasında derinleşir ve dişlerin her köşesini dışarıdan içeriye doğru derinlemesine temizler.Bu diş fırçası ile kolayca sağlıklı dişler elde edebilirsiniz. [Ergonomik tasarım] : Fırça ergonomiye göre su geçirmez ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır.Kolu şok emme fonksiyonuna sahiptir, kullanımı rahat, güvenli ve güvenilirdir.Bu şekilde, kullanırken diş fırçasını lavaboya düşürme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Şartname : Öğe Türü : Shuning Şarj Edilebilir Elektrikli Diş Fırçası Malzeme : ABS+POM Beş Zehirli Çevre Koruma Malzemesi Ağırlık : Yaklaşık. USB Şarj-Pil Kapasitesi Dahili Pil Modeli İnşa (Temiz// Hassas Beyazlatma) 125 gram/0.2 lb Güç Kaynağı : 5 V/1.2 A Güç Tüketimi : 1.5 W Şarj Süresi : 1.5 Saat Titreşim Frekansı : 20000-27000 Kez/Dk Vites Konum : Akıllı 3 Dişli Ayarı : Lityum Pil : 500m Ah kullanım Talimatları : .Üç mod mevcuttur.Ürün tamamen şarj edildikten sonra, düğmeye basılarak kullanılabilir.Paket listesi : 1 x Elektrikli Diş Fırçası 2 x Fırça Kafası 1 x Diş Fırçası Kapağı 1 x Veri Hattı 1 x Manuel Not : 1. Izin lütfen 02 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Detaylar

Item Type:
Shuning Rechargeable Electric Toothbrush
Material:
ABS+POM Five Poisonous Environmental Protection Material
Weight:
Approx. 125g/0.3lb
Power Supply:
5V/ 1.2A
Power Consumption:
1.5W
Charging Time:
1.5 Hours
Vibration Frequency:
20000-27000 Times/Min
Gear Position:
Intelligent 3 Gear Adjustment (Clean/Whitening/Sensitive)
Built-In Battery Model:
Lithium Battery 
Built-In Battery Capacity:
500mAh
Operating Instructions:
USB Charging. Three modes are available. After the product is fully charged, it can be used by pressing the button.
Package List:
1 x Electric Toothbrush :
2 x Brush Head :
1 x Toothbrush Cover :
1 x Data Line :
1 x Manual  :
Note:
1. Please allow 02 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde