.

.

Dock, Ultra Yüksek Çözünürlüklü Yüksek İletim Verimliliği Tip‑C Hub Akıllı Uygun ile/VGA Projektör için İşçi için(Gümüş)

Dock, Ultra Yüksek Çözünürlüklü Yüksek İletim Verimliliği Tip‑C Hub Akıllı Uygun ile/VGA Projektör için İşçi için(Gümüş)

₺ 53.67

İşlenmemiş
mevcut

Hub, HDMI/Vga'ya Tip‑C'yi destekler, canlı, ultra yüksek çözünürlüklü, 4 K çözünürlüklü video sağlayabilir.Yüksek iletim verimliliği, resimler daha net olabilir, herhangi bir sarsıntı olmadan size daha iyi görüntüleme efekti getirir.Akıllı sıcaklık kontrol koruması ve AV multiport yonga seti için en yeni multi protect, cihazlarınızı güvende tutar.Monitör, HD veya projektöre dijital ve ultra yüksek çözünürlüklü video iletmek için ekran bağlantı noktası alternatif modunu destekleyin.Hub, bilgisayar ekranını geniş ekranlı bir ekrana veya projektöre genişletmeye yardımcı olur, kopyaları ayarlamanıza izin verir.Özellik : 1. Monitör, HD veya projektöre dijital ve ultra yüksek çözünürlüklü video iletmek için ekran bağlantı noktası alternatif modunu destekleyin.2. Hub, HDMI/Vga'ya Tip‑C'yi destekler, canlı, ultra yüksek çözünürlüklü, 4 K çözünürlüklü video sağlayabilir.3. Yüksek iletim verimliliği, resimler daha net olabilir, herhangi bir sarsıntı olmadan size daha iyi görüntüleme efekti getirir.4. Hub, bilgisayar ekranını geniş ekranlı bir ekrana veya projektöre genişletmeye yardımcı olur, kopyaları ayarlamanıza izin verir.5. Akıllı sıcaklık kontrol koruması ve AV multiport yonga seti için en yeni multi protect, cihazlarınızı güvende tutar.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Tip‑C AdaptörÜmalzeme : Alüminyum Alaşımarayüz : HDMI/VGAResolution : 4 K Paket Listesi : 1 x Tip‑C Adaptörü.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Type‑C Adapter
Material:
Aluminium Alloy 
Interface:
HDMI/VGA
Resolution:
4K
Package List:
1 x Type‑C Adapter :

Benzer ürünler kategorisinde