.

.

Ostomi ileostomi çantası, ısı yalıtım filmi bant kolostomi çantası Hastalar için doktor için Günlük Mobilya için Cilt dostu

Ostomi ileostomi çantası, ısı yalıtım filmi bant kolostomi çantası Hastalar için doktor için Günlük Mobilya için Cilt dostu

₺ 84.57

İşlenmemiş
mevcut

İyi cilt dostu, cilde tahriş olmaz, etkili ter emilimi, cilt ile torba gövdesi arasındaki sürtünmeyi önler.Paketin 10 adet kolostomi torbası dahil, farklı taleplerinizi karşılar ve kullanımı kolaydır.Çift fiksasyon için hidrokolloid yapıştırıcı ve cilt dostu bant, kararlı ve sağlam, sızıntı yok.Güçlü yoğunluğa sahip ısı yalıtım filmi, kokuların sızmasını önleyebilir ve utançtan kaçınabilir.Rektum ve kolostomili tüm hastalara uygulanabilir, kolostomi çevresindeki cildi daha iyi korur.Özellik : 1. Çift fiksasyon için hidrokolloid yapıştırıcı ve cilt dostu bant, kararlı ve sağlam, sızıntı yok.2. İyi cilt dostu, cilde tahriş olmaz, etkili ter emilimi, cilt ile torba gövdesi arasındaki sürtünmeyi önler.3. Güçlü yoğunluğa sahip ısı yalıtım filmi, kokuların sızmasını önleyebilir ve utançtan kaçınabilir.4. Rektum ve kolostomili tüm hastalara uygulanabilir, kolostomi çevresindeki cildi daha iyi korur.5. Paketin 10 adet kolostomi torbası dahil, farklı taleplerinizi karşılar ve kullanımı kolaydır.Şartname : Öğe Türü : Kolostomi torbası Malzeme : Hidrojel, ısı yalıtım filmi, bant Uygulanabilir popülasyon : rektum ve kolostomili tüm hastalar Kullanım : 1. kolostomi ve çevresindeki cilt ılık su veya normal salin ile yapılır2. Kolostominin boyutunu ölçmek için bir kolostomi ölçüm cetveli kullanın .Seçilen boyut, kolostomi 3'ün gerçek boyutundan 2 mm daha büyüktür. Seçilen boyuta göre, yapışkan koruyucu kağıda, kolostominin boyutunu çizin ve ardından kağıda göre kesmek için makas kullanın4. Yapışkan koruyucu kağıdı elle çıkarın5. Düz yatma pozisyonunu veya ayakta durma pozisyonunu koruyun, yapıştırıcıyı kolostomi boyunca cilde sıkıca yapıştırın ve yapıştırıcıyı cilde yapışmasını sağlamak için elinizle alttan üste sıkıca bastırın6. Kullanırken, çanta kuyruğu kolostomi klipsini açın ve pisuarı hedefleyin Paket Listesi : 10 x Kolostomi Çantası1 x Ölçü Cetvel Kartı1 x Etiket .

Detaylar

Item Type:
Colostomy Bag
Material:
Hydrogel, heat insulation film, tape
Applicable population:
all patients with rectum and colostomy
Usage:
1. the colostomy and surrounding skin with warm water or normal saline :
2. Use a colostomy measuring ruler to measure the size of the colostomy . The selected size is 2mm larger than the actual size of the colostomy :
3. According to the selected size, on the adhesive protective paper, draw the size of the colostomy, and then use scissors to cut according to the paper :
4. Remove the adhesive protective paper by hand :
5. Keep flat lie position or standing position, stick the adhesive closely to the skin along the colostomy , and press the adhesive tightly from bottom to top with your hand to make it adhere to the skin :
6. When using, open the bag tail colostomy clip and aim at the urinal :
Package List:
10 x Colostomy Bag :
1 x Measure Ruler Card  :
1 x Sticker  :

Benzer ürünler kategorisinde