.

.

FENXİXİ Taşınabilir Mini BT Yazıcı Termal Etiket Yazıcı için Yanlış Soru Fotoğraf Memo Termal Baskı Öğrenci Cep Yazıcı (Renk:

FENXİXİ Taşınabilir Mini BT Yazıcı Termal Etiket Yazıcı için Yanlış Soru Fotoğraf Memo Termal Baskı Öğrenci Cep Yazıcı (Renk:

₺ 621.60

İşlenmemiş
mevcut

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.Birden fazla işlevi destekleyin, fotoğrafları, etiketleri, mesajları, listeleri, kayıtları, QR Kodunu vb. Yazdırabilir.Kablosuz BT 4'ü destekleyin. 0 akıllı telefona bağlı.Cihazlarınıza göreceli uygulama/ sürücü indirmek için lütfen kullanım kılavuzunu izleyin.Dahili 1000m Ah şarj edilebilir pil, düşük gürültüde çalışır, termal yazıcı kullanıldığında mürekkep kartuşuna ihtiyaç duymaz, düşük işletme maliyeti.Yazıcı ile yüksek kaliteli baskı kafası, yazdırabilirsiniz 55mm(genişlik)*30mm( rulo çapı) termal kağıt, 200 DPİ çözünürlük, net baskı kalitesi.Mini ve Taşınabilir, Küçük gövde tasarımı, narin ve kompakt, çocuklar, öğrenciler ve arkadaşlar için mükemmel bir hediye.Malzeme : ABS Baskı türü : termal baskı Pil kapasitesi : 1000mahgüç : 5 W Baskı hızı : MAX 40mm/s Şarj portu : Mikro usbuygulama : Etiket, not, web sayfası, makale, resim vb.Yazdırmak için.Ürün Boyutu : 105* 80 * 30mm/ 4. 1* 3. 1 * 1.2 in Ürün Ağırlığı : 160g / 5.64 ons Paket Boyutu : 150* 123* 45mm/ 5. 9* 4. 8 * 1.8 in Paket Ağırlığı : 360g/ 12.7 ons Ambalaj Listeleri : 1* yazıcı 1* termal Kağıt 1* USB Kablosu 1* kullanım kılavuzunot : 1. Izin lütfen 1-3mm hataları nedeniyle manuel ölçüm. 2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, renk resimlerden biraz farklı olabilir, pls standart olarak gerçek öğeyi almak.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde