.

.

FENXİXİ Taşınabilir Cep Fotoğraf Yazıcısı Bluetooth 4. 2 Kablosuz Termal Yazıcı Baskı Fotoğrafları Notlar Memo Hediye (Renk:

FENXİXİ Taşınabilir Cep Fotoğraf Yazıcısı Bluetooth 4. 2 Kablosuz Termal Yazıcı Baskı Fotoğrafları Notlar Memo Hediye (Renk:

₺ 722.40

İşlenmemiş
mevcut

Küçük ve sevimli, cebinize konabilen yazıcının boyutu sadece 79mm * 79mm*40mm'dir. 8 rulo kağıt yazdırmak için 2 saat şarj edin.Dahili lityum pil, Mikro USB arayüzü şarj edilebilir ve doğrudan bir güç bankası ile şarj edilebilir, bu da seyahat etmeyi daha uygun hale getirir.Kablosuz özgürlüğün tadını çıkarmak için Bluetooth bağlantısı.Yüksek hassasiyetli baskı kafası, daha uzun servis ömrü, daha net baskı efekti.40mm Bluetooth doğrudan connection Size : 79(L)79(W)"cebine koymak olabilir yazıcının 40(H)mm Küçük ve şirin boyutu 79mm'lik boyutları 79mm'lik boyutları*sadece*Micro-USB Bağlantı yöntemi : 900 m Ah kapasiteli lityum pil Şarj portu İnşa 25mm Battery 57*güç kaynağı : DC5 V/1 A Baskı türü : termal baskı Sarf türü : : : .İçin 8 kağıt rulo baskı 2 saat boyunca şarj edin.Dahili lityum pil, Mikro USB arayüzü şarj edilebilir ve doğrudan bir güç bankası ile şarj edilebilir, bu da seyahat etmeyi daha uygun hale getirir.Kablosuz özgürlüğün tadını çıkarmak için Bluetooth bağlantısı.Yüksek hassasiyetli baskı kafası, daha uzun servis ömrü, daha net baskı efekti.Not : 1. Izin lütfen 1-3mm hataları nedeniyle manuel ölçüm. 2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, renk resimlerden biraz farklı olabilir, pls standart olarak gerçek öğeyi almak.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde