.

.

Sarhoş Fil A-Passioni Retinol Kırışıklık Karşıtı Krem. F. Vitamini ile Aydınlatıcı, Onarıcı ve Vegan Yüz Kremi 10ml (midi)

Sarhoş Fil A-Passioni Retinol Kırışıklık Karşıtı Krem. F. Vitamini ile Aydınlatıcı, Onarıcı ve Vegan Yüz Kremi 10ml (midi)

₺ 84.00

İşlenmemiş
mevcut

ÇARKIFELEK MİDİ.Vegan retinolü besleyici, süper gıda bakımından zengin içeriklerle birleştiren, ince çizgilerin, derin kırışıklıkların ve güneş hasarının görünümünü önemli ölçüde azaltan ve canlı, daha genç görünümlü bir cilt ortaya çıkaran temiz, son teknoloji bir formül.NE İŞE YARADIĞINI BİLİYORUM.Bir bakladaki üç bezelye gibi, F Vitamini, Retinol ve Peptitler de cilde sıçrama, esneklik, berraklık ve parlaklık kazandırarak harika sonuçlar yaratır.Nemi esansiyel lipitlerle doldurun ve çevresel stresörlere karşı koruyun.CİLT SMOOTHİE.İçinde karıştırdığınız malzemeler gibi Sarhoş Fil ürünlerini düşünün. smoothie.It cildiniz için beslenme.Silikonsuz formüller, cildinizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir rejim oluşturmak için yüksek oranda emilebilir ve karıştırılabilir.SARHOŞ FİL FARKI.Sarhoş Fil, cilt sağlığını bozduğundan şüphelendikleri ve gördükleri hemen hemen her cilt sorununun kökü olan “Şüpheli 6” dan (Uçucu Yağlar, Kurutma Alkolleri, Silikonlar, Kimyasal Elekler, Koku/Boyalar ve SL'LER) kaçınır.TEMİZ UYUMLU.Sarhoş Fil, cildin kolayca emebileceği, anlayabileceği ve faydalanabileceği malzemelerle formüle eder.Pek hoş kokulu maddeler veya bakmak veya hissediyorum değişen umurumda değiller, sadece doğal olarak onlar ne olacak onlara izin verdiler.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde