.

.

Homyl Rahat Flanel Hamster Yatak Ev Hamak Tünel Küçük Hayvan Yatak Kafes Yuva-Mavi

Homyl Rahat Flanel Hamster Yatak Ev Hamak Tünel Küçük Hayvan Yatak Kafes Yuva-Mavi

₺ 297.90

İşlenmemiş
mevcut

* Küçük arkadaşlarınız için tasarlanmış, uyumak veya içeride oynamak için güvenli ve sıcak harika bir yer. * Hamak yatağının kafese sıkıca takılmasına izin veren klipsler vardır. * Bu özel olarak tasarlanmış hamak , gelincik, kuş, papağan, sıçan, hamster, sincap vb.Gibi küçük hayvanlar tarafından sevilir. * Pazen ve pamuktan yapılmış, orta yüksek elastik sünger dolgulu, yumuşak ve dik. * Geniş açıklık ve geniş iç mekan.Açıklama : - Geniş açıklık ve geniş iç mekan. - Pazen ve pamuktan yapılmış, orta yüksek elastik sünger dolgulu, yumuşak ve dik. - Hamak yatağının kafese sıkıca tutturulmasına izin veren klipsler vardır. - Bu özel olarak tasarlanmış hamak , gelincik, kuş, papağan, sıçan, hamster, sincap vb.Gibi küçük hayvanlar tarafından sevilir. - Küçük arkadaşlarınız için tasarlanmış, uyumak veya içeride oynamak için güvenli ve sıcak harika bir yer.Şartname : - Malzeme : Pazen - Renk : Mavi,Kırmızı-Boyut : Yaklaşık.15x16 cm /5.91x6.3 inç; - Açılış Boyutu : 8.5x8 cm / 3.35x3.15 inç;Paket İçeriği : 1 adet küçük hayvan hamaknot : Aldığınız gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Bu arada, farklı renk ışığı nedeniyle, resmin altındaki ekranın farklı renk farkı sorununa neden olacağını lütfen unutmayın.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Detaylar

- Material:
Flannel
- Color:
Blue,Red
- Size:
Approx.15x16cm/5.91x6.3inches;
- Opening Size:
8.5x8cm /3.35x3.15inches;
Package Includes:
1 piece small animal hammock :
The size of the actual item you received could be slightly different from the size above. :
Meanwhile, please be reminded that due to different color light, the display under the picture, will cause different color difference problem. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Benzer ürünler kategorisinde